Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha fáj a pisilés és az urológi...

Ha fáj a pisilés és az urológián nem mondanak semmi negativumot a vizelet vizsgálatakor, akkor kihez kell fordulni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 02:36
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Hüvelyflórát is néztek?
2014. jún. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amúgy adniuk kell írásos leletet, hogy milyen panasszal mentél, milyen vizsgálatot csináltak, az mit mutatott, és ha nem találták meg az okot, akkor javallatot, hova fordulj... én a tavasszal voltam, és kaptam ilyet.

És ezt szóban is elmondani, mert jár a tanácsadás és a kérdéseidre a válasz.

Mondjuk én nagyon elégedett voltam a kerületi urológiával mindig. Ellentétben más szakterületekkel. Szóval én nőgyógyász "helyett" is ide járok, amikor olyan dologról van szó, amiben kompetens az urológia is.

2014. jún. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En nekem a nogyogyaszom nagyon jo, de ez nem az o terulete. Mikor urologusnal voltam belepisiltem egy edenybe, az asszisztens megnezte 1 perc alatt, es mondta az orvos, hogyha valami baj lenne, akkor itt a lapon minusz jelek helyet plusz jelek kellenenek hogy legyenek. Annyiban maradtunk h igyak sok folyadekot, de nem ez az oka. Azota nem foglalkoztam ezzel, de most szeretnem rendbe tenni magamat, mert aggodom. Hova jarsz urologushoz?
2014. jún. 13. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
A kerületi szakrendelőbe Pesten.
2014. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állami a nőgyógyászod? Fertőzéseket is néz és alaposan? Egyszer használatos eszközei vannak?
2014. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem állami, de most úgy határoztam, hogy neki beszámolok a dolgokról és ő kitalál valami megoldást. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. jún. 14. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha budapesti, akkor légy szíves, küldd el az elérhetőségeit nekem magánban és röviden, hogy miért jó. Köszi.
2014. jún. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!