Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen körülmények között...

Ilyen körülmények között megjöhet egyáltalán valaha a menzeszem? 16/l

Figyelt kérdés
több éve anorexiám van és jelenleg 43kg/162cm vagyok. (ennél kevesebb voltam tehát már híztam). melleim kicsik eléggé viszont 1 éve már van szőrnövekedés és fehér folyásom is.
2010. jan. 3. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
ha már van fehér folyásod az jó jel. egyél sokat, olyan 3-4 kg is jót tenne már neked. egyébként ne várd annyira a menstruációt, örülj neki, hogy később jön meg.
2010. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


23 éves, 162 cm magas lány vagyok. Mostanában híztam picit (47 kg körül vagyok), de hosszú éveken keresztül 44,5-45 kg között ingadoztam, és a menstruációm rendben volt. Igaz, hogy amikor két hónappal a 13. szülinapom előtt megjött, 50 kg körül voltam, mert a pubertás során meghíztam, ... de a lényeg csak az, hogy 162 cm-hez a 43 kg még nem olyan kórosan sovány sztem, hogy emiatt ne jöjjön meg soha. Vékony vagy, ez igaz, és híznod kellene legalább 3-4 kg-t, de nem hiszem, hogy nagy gond lenne veled. :)(Jah, az én melleim is irtó kicsik - még mindig. :S És ez már nem sokat fog változni..., de a menstruációm rendben van.)

2010. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) am egyáltalán nem várom:S
2010. jan. 3. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg megfog majd jönni a menzeszed. de 10 kilóval többnek kéne lenned, azt ugye tudod? nagyon jó h már híztál, ezek szerint fog neked menni a hízás.
2010. jan. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!