Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit. Tegyek cérna gillisztás...

Zozelelona kérdése:

Mit. Tegyek cérna gillisztás vagyok de nem merem el mondani anyunak gyógyszer nélkül ki tudom irtani 12L?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 01:50
1 2
 1/11 savanyújóska ***** válasza:
Szerintem, ha nem gyulolod edesanyadat, el kene neki momdani, mert azert ugy sokkal egyszerubb, es egyebkent nem olyan sulyos dolog ez. Ha pedig sajnos nem ez a helyzet, a haziorvosodhoz menj be (TAJ-kartyat vigyel!), es o makd segit. (Bar akkor is kell majd penz gyogyszerre.)
2014. jún. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elkéne nondani de én. Sajnos a félösebb tipus vagyok és anya meg. Tul reagAlos szoval nem merem
2014. jún. 27. 01:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Muszáj elmondanod, mert azokat a galádokat ki kell hajtani, különben komoly bajokat okozhatnak. Azonkívül megfertőzöd a környezetedet is. Nem szégyen ez, te is úgy kaptad el. Vegyél egy nagy levegőt és hajrá!
2014. jún. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mond csak el neki. Meglátod, nem lesz probléma, mert az sokkal egyszerűbb lesz, mit hogy naponta parázzál. Van rá házi megoldás is, de az orvos sokkal egyszerűbb.
2014. jún. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mondd el, mert magadtól nem tudod kiirtani. ebben semmi szégyellnivaló nincs, pláne anyukád előtt. mondd el, mert ott élősködnek benned azok a gusztustalanságok, ne hagyd!
2014. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valóban sürgősen mondd el, mert ez fertőző. Viccen kívül az egész családod is gilisztás lesz nagyon hamar, ha nem tesztek valamit.
2014. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ok köszi hétfön megyünk a dokihoz vermox gyogyszert irjon fel adig fokhagymát kell enem :s
2014. jún. 27. 13:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Helyes! Jól csináltad és jó kezelést kapsz, a fokhagyma és a vermox így együtt tökéletes. Valószínű, hogy majd a lepedőidet, a törölközőidet és a bugyijaidat 90 fokon kell mosni. És ne használjatok közös törölközőt stb. még véletlenül sem, mert ez a cucc tényleg erősen fertőz. Házidokitól megkérdezhetitek, hogy hogy kell eljárnotok. Gyógyulj meg! :)
2014. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi de a nagyon melegen vasalás nem jó mert csak a régi mosogépünk van a 40 fok a maximum rajta
2014. jún. 29. 01:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor ki kell vasalni, az is megöli a petéket. A lényeg, hogy egy sima mosás nem veszi ki a petéket, csak a magas hőfok. És esetleg visszakaphatod a férgességet emiatt, vagy valaki más megkapja tőled. Kérdezzetek rá a dokitól!
2014. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!