Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segiiiitsetek! Hogy tudnam "...

Segiiiitsetek! Hogy tudnam " helyreallitani a mensim?

Figyelt kérdés

fogamzasgatlot szedek es regebben mindig megjott rendesen a 3. napra, aztan szedtem antibiotikumot es elcsuszott csutortok reggelre... es most is szedek antibiotikumot es nem jott meg ma reggelre... szeretnem ha ujra a 3. napra jojjon meg

hogy tudnam "megcsinalni" ?

arra is gondoltam, hogy kihagyok 1 honapot aztan ujra elkezdem szedni

tanacsokat, legyszi



2014. júl. 3. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Off: azt ugye tudod, hogy antibiotikummal együtt szedve a fogamzásgátló elveszítheti a hatását? (Esetleg azért nem jött meg idöben, mert terhes lettél, ha nem védekeztél máshogy)


2. A fogamzásgátlót szedd tovább rendesen, ha nem szedsz mellé majd mást, akkor visszaáll a megszokott rendbe (mármint ha nem vagy terhes). Egy hónapot kihagyni és újrekezdeni nem szabad, ez csak még jobban összekeveri a szervezetet.

2014. júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem elvesziti a hatasat hanem gyengiti, tudom!!!

viszont biztos nem fog visszaallni a 3.napra mert eddig sem allt vissza..most meg mara sem jott meg ugyhogy nagyon jo lesz ha kb az 5. vagy 6. napra all be

teljesen kivagyok ezmiatt :/

sehogyse lehet megcsinalni h a 3. vagy 4. napra jojjon meg ujra?

2014. júl. 3. 09:46
 3/5 A kérdező kommentje:
és kb mennyi idő után állna vissza a normális rendbe???
2014. júl. 3. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha abbahagytad az antibiotikumot, akkor a következö 1-2 levél után várható, hogy megint visszaáll. Ugyanis elöször az antibiotikumnak ki kell ürülni a szervezetedböl, és a gyógyszernek megint be kell állítani a hormonszintedet a megszokottra.
2014. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Viszont kb 6-7-8 (nemtudom pontosan) hónapja szedek fogamzásgátlót, és körülbelül 2-3x jött meg szerdára, utána ugye szedtem az antibiotikumot, és azóta csütörtökön reggel jött meg mindig.. és ezért félek hogy sose fog visszaállni szerdára

2014. júl. 3. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!