Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítség! Felfázás...

Valaki segítség! Felfázás vagy nagyobb baj?

Figyelt kérdés

Ma reggel óta kínjaim vannak. Kezdődött azzal, hogy hirtelen jött rám a pisilhetnék (1 másodperc alatt!!) és szinte alig bírtam visszatartani, pont addig amíg kiértem a wc-re. Kicsit véresnek tűnt nekem maga a vizelet. Amikor pisilek szörnyű. Alig folyik és hirtelen abbamarad, pedig még mindig kell pisilnem és hirtelen fájásom van


(Tudjátok, amikor elmentek és "ah végre" érzésed van, nekem sokkal erősebb és hirtelen fájdalomba megy át).


Hiába próbáltam nyomkodni azt az alhasi részt, érzem, hogy pisilnem kell, de nem megy. Valaki segítség 18/L



2014. júl. 11. 14:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia én is ebben a helyzetben vagyok. Te rendbe jöttél? Voltál orvosnál?
2014. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, igyál naaaagyon sok meleg zöld teát, rendesen kipucol :) ne hagyd abba 5 napig.
2014. szept. 2. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!