Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Forduljak orvoshoz?

Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tegnaptól van egy gyenge, kicsit véres folyásom. A menstruációmnak csak 17 nap múlva kell megjönnie. Általában 4 napig tart. Utoljára április elején szexeltem, de akkor is óvszerrel védekeztünk. Egyszer pár másodpercre lecsúszott a gumi. Azóta májusban és júniusban pontosan megjött.

A fejem nem fáj, a melleim nincsenek megduzzadva, hányingerem sincs, és ugyanannyit eszek, mint eddig.

Szerintetek elmenjek orvoshoz? Még sosem jártam nőgyógyásznál, kicsit tartok tőle. Igazából minden orvostól tartok, nem tudok bennük megbízni.

21/L



2014. júl. 11. 23:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Miért, ki írt olyat, hogy a nemi élet megkezdése előtt? Olvasni legalább nem ártana alaposabban, ha már belekötsz.


Olyat meg még egyetlen orvosi ajánlásban sem olvastam, hogy "az első gumi óvszer nélkül történő aktus"-tól kéne nőgyógyászhoz járni. A nemi élet megkezdésétől kezdve. Pont. Óvszer ide vagy oda.

2014. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lehet valami fertőzés
2014. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A folyás az nem betegség

Teljesen normális

2014. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ma már nem volt folyásom szerencsére. 20 éves voltam, mikor elvesztettem a szüzességem. Emellett nem dohányzom, alkoholt is csak társaságban fogyasztok.
2014. júl. 12. 18:06
 15/16 anonim ***** válasza:

"A nemi élet megkezdésétől kezdve."

Ilyet nem olvashatsz sehol, legfeljebb a Kiskegyed olvasói rovatában.


Nem a nemi élet megkezdésekor, hanem annak megkezdése után kb 1 évvel javasolt a nőgyógyász felkeresése az első szűrés miatt!

2014. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A protokoll szerint 23 éves kor körül, vagy a nemi élet megkezdése után 1 évvel illene megejteni az első szűrő vizsgálatot.
2014. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!