Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok. Melltartóval...

Vics20 kérdése:

12 éves vagyok. Melltartóval kapcsolatos kérdesim lennének. Többit megtaláljátok lennt (? )

Figyelt kérdés
80C-s mellméretem van (bikinim merevìtös) szivacsos merevítö nélküli melltartót hordok. Igazság szerint azért mert anyukám nem enged merevìtöset. Azzal az indokal tiltja meg hogy megfog töle ereszkedni pár év múlva. Beszélgettem erröl az egyik barátnömmel , mert egy picit bánt a dolog és a mostani melltartoimban kisség lóg a mellem. Ö azt állitja hogy pont attól fog lógni hogy nincs egy tartása, amihez igazodhat. Kinek van igaza? (Helyesirási hibák miatt legyszi ne szoljatok mert kesö van és mobilröl vagyok)

2014. júl. 13. 00:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Oo hát köszi :)
2014. júl. 14. 22:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia :)

én kb 11 éves koromtól hordok toppot, melltartót..az egy butaság, hogy lógni fog..attól fog lógni, hogy nincs megfelelően "alátámasztava"! A szerintem egy jobb minőségű melltartóval jobban jársz..mert a nagy ciciknek kényelem kell, még egy kisebb mellre megfelel egy kínais is a nagyobbaknak megfelelö minőségü kell :) Nekem is nagy melleim vannak mondhatni, hogy alkatomhoz képest hatalmasok.. :D (70/F) szóval azt javaslom áldozz pénzt egy jobb minöségűre minthogy kellemetlenül érezd magad! :)

2014. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia


Én személy szerint, jobban szeretem a merevítőset, mert nekem fáj ha nincs megfelelően alátámasztva(80/C), de próbáld ki mindkettőt, és azt hord amelyik kényelmesebb. Az pedig hogy lógni fog-e vagy nem az főként genetikától függ, de hogyha rendszeresen edzesz mellre akkor kisebb az esélye. Én 14 évesen kezdtem el merevítős melltartót hordani, nekem nagyon bevállt,sokkal kényelmesebb, és ha véletlen sietek valahová, esetleg futnom vagy bicikliznem kell sport topp nélkül, nem érzem azt hogy lötyögne a mellem és húzódna a bőröm. Viszont hogyha anyukád tényleg nagyon ellenzi, akkor a következőt ajánlanám: régebben, olyan 13 évesen, mikor féltem kipróbálni a merevítős melltartót azt csináltam, hogy felvettem egy merevítő nélküli melltartót, és rá egy szivacs nélküli sport toppot. Az kb ugyanúgy megfogta mintha merevítős melltartó lett volna rajtam

2020. okt. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!