Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyum nem engedi a tampont...

Anyum nem engedi a tampont mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyum nem engedi a tampont 14 éves vagyok és ellenzi nem tudja h már kipróbáltam és sokkal kellemesebb számomra és semmi gondom nem volt vele de szinte tilt ellene már mondtam neki h nem akarom a betétet mert kényelmetlen meg mindig arra figyelek h nehogy átlátszódjon stb?!
2010. jan. 9. 13:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is scak nemrég kezdtem el használni 18 éves fejjel, és ezerszer jobb. TSSem nem volt, szűz maradtam tőle, nem volt semmi baj:D

Arra, hogy nem engedi a szennyet (nyákot) kijönni, megvana megoldás szintén írva vagyonban: csak akkor szabad tampont használni, ha nem épp otthon van az ember. Én is csak első nap használom itthon, hogy legalább a házban tudjak járkálni (nekem nagyon erős, valami latin szót adtak rá, ami hiper-el kezdődikXD már nem emlékszem rá), aztán csak a suliban.

Nyugodtan vegyél te magad a boltban, max rejtegesd. Anyukád úgysem fog a hüvelyedben turkálni:D Drágább, mint a betét, nálunk legalábbis, de megéri (nálam egy csomag betét elég az első három napra (vagy annyira se), egy csomag tampon viszont másfél ciklust kibír, mivel nem szabad mindig használni)

2010. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Azoknak üzenném akik mondják milyen egészségtelen a tampon. MA MÁR MINDEN AZ. A naptól bőrrákot lehet kapni akkor napra se menjünk? Igen lehet a tampontól különböző bajok, de szerintem nem ilyen drasztikus mint azt sokan leírják. Anyám majdnem 35 éve menstruál és eddig semmi baja se volt. Pedig visszagondolva 35 éve még nem ilyen minőségű tamponok voltak, mégis tudta használni úgy, hogy nem lett semmi baja. Egyszerűen csak nem kell mindig használni. Sokan lefognak pontozni és szólni a következő kijelentésemért de nem bánom leírom: Ha nem használsz tampont, hogy el ne kap valamit akkor más miatt fogsz elkapni egy betegséget. Ha használsz akkor lehet pont peches vagy és elkapsz valamit. De örökké nem élhet az ember műanyag buborékban baktériumok és egyéb káros dolgoktól elzárva.
2010. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem is csak azért engedte, mert úszni járok (versenyszerűen) és ott már 1 hét kihagyása sokat számít. Mondd meg neki, hogy strandra mész és nem akarod lemondani. 14/L
2010. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A tampon csak akkor okoz bajokat, ha nincs sűrűn cserélve, illetve, ha piszkos ujjal teszik fel, mert attól kellemetlen folyást lehet kapni. Amúgy NEM EGÉSZSÉGTELEN. Én 11 évesen menstruáltam először, a második-harmadik alkalom óta én is tampont használok, mert a betétet nem szerettem. Most 24 éves vagyok, lassan 25 és eddig nem volt semmilyen problémám a tamponnal...nővérem 35 éves,ő is 14-15 éves kora óta tampont használ és mindketten egészségesek vagyunk...
2010. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
miért mondta itt valaki h ő sem engedné? az jobb mikor görcsöl szegény gyerek h úristen átázok meg ilyenek. én nem birtam a suliban sem figyelni betéttel mert mindig parázta, sokkal jobb. akkor veszélyes ha elfelejti kivenni, de ha normálisan csinál mindent nem lesz baja.
2010. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
szerintem a tampon sokkalsokkal higiénikusabb. nekem a betétben mindig olyan rossz érzésem volt, mintha a saját mocskomban henteregnék :S
2010. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!