Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Miért dohányoztok?

Lányok! Miért dohányoztok?

Figyelt kérdés

Annyira visszataszító ha egy lány cigizik.Ma már szinte több lány cigizik mint fiú. Isznak, káromkodnak stb...

Ettől lesznek nagy csajok??

Miért jó a cigi? Jó a büdös száj, a sárga fogak, a légúti betegségek kockázata?? Egyszerűen ezt nem tudom felfogni..


2010. jan. 9. 15:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%

dohányzom, de nem sárgák a fogaim. káromkodni nem káromkodom, és inni is csak alkalmakkor iszom. nem muszáj olyan pasival/csajjal összejönni aki cigizik/nem cigizik.

ha te nemszereted a cigiseket akkor ne jöjj össze cigissel, ez ilyen egyszerű. énsem jövök össze nem cigissel, mert aztán hallgathatom a prédikációt, meg a leszoktatási kísérleteit. nekem ez nem kell. van bőven pasi aki dohányzik, őt legalább nem zavarja. boldog kapcsolatban élek egy szintén dohányossal.

24L

2010. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Én nem doányzom, pedig az "osztályodban-hogyan-legyél-nagymenő-kiscsaj-törvénykönyv" szerint kellene


És az a borzsztó, hogy az osztályba OKOS, ÉRTELMES lányok és fiúk járnak, de egyes alkalmakkor jobban le tudnak részegedni, mit egy alkoholista :S


15/lány

2010. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Legalább így tisztában vagyok ezzel. Hát igen... Főleg a társaság miatt.

FElnőtt embereknék persze megint más, akik dolgoznak és eltartják a családot. Ezek az emberek a stressz levezetésére használják a cigit. MEgtudom érteni.De egy 16 éves, fiatal lánynak nincs más dolga mint tanulni, és odafigyelni az egészségre.

Mégegyszer köszi a válaszokat, és véleményeiteket :)

2010. jan. 9. 15:27
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
Dohányzom. Nem káromkodom, és nem vagyok hulla részeg hétvégente. Senkinek semmi köze hozzá, hogy miért. Ha egy férfinek ez nem tetszik, nem kell közelednie felém.
2010. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

manapság a legtöbb tini cigizik lányok és fiúk egyaránt..

mert az vagány,menő meg minden..és hát egy idő után rászoknak..

én is próbáltam már osztálytársak hatására szerintem,semmi jó nincs benne pénzkidobás..


14/L

2010. jan. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is tök felesleges és pocsékolás.
2010. jan. 10. 10:49
 17/18 anonim válasza:
Én Dohányzom viszont a párom nem.Mégis ha veszekszünk nem a cigaretta miatt:)Sőt egyszer se célzott rá hogy le kénne szoknom vagy ilyesmi mégis boldogan élünk:)Jah és létezik mentolos rágó nah meg minden csoda fogkrém szóval...Szóval ha nem szereti valaki a dohányos lányokat egyéni szociális próbléma meg szerintem az is hogy,ki,hogy és miért és mikkor cigizik:)Persze nekem se tetszik ha egy 13-14 éves kislánynak(mert az még igen is az sztem:P ) már ott van a cigi a kezébe de hát ez van sajnosa mai társadalom ilyen.Nah és hogy több fiú cigizik mint lány?Ez meg teljesen relatív...:P
2010. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
De könyörgöm, miért dohányzol???:(
2010. jan. 14. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!