Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem volt rendbe a rákszűrés...

Ha nem volt rendbe a rákszűrésem, mekkora az esélye annak hogy rákos vagyok?

Figyelt kérdés

Tavaly voltam nőgyógyásznál, már több mint egy éve, de sajnos ki is ment a fejemből az hogy a rákszűrés eredményéért bemenjek, a múlt héten amikor elmentem a nőgyógyászatra, azzal fogadtak hogy tavaly nem volt rendbe a rákszűrésem, levették újra a kenetet, de sajnos csak a jövő hét végén kapom meg az eredményt, és én teljesen beparáztam hogy lehet hogy rákos lennék.

Olvastam hogy a méhnyakrák korai stádiumban gyógyítható de én félek akkor is.

Valakinek tapasztalata? Anyukám azt is mondta hogy korábban neki is volt hogy nem volt rendbe, de csak valami kis gyulladása volt. Lehet hogy ezt is kimutatná? Teljesen tanácstalan vagyok, soha nem volt még nőgyógyászati problémám, még csak fel sem voltam fázva...



2014. júl. 26. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez jó durva, hogy egy évig ők nem értesítettek téged, hogy valami nem volt rendbe! Ilyenkor minimum szólniuk kellett volna.
2014. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha simán van egy fertőzésed (gomba vagy baci), akkor is azt mondják a rákszűrés eredményére, hogy nincs rendben, viszont az csak p1 (úgy rémlik), p3-nál hívnak sikítozva, hogy gáz van, azonnal gyere vissza.


Viszont a fertőzés miatt nem mondhatják azt, hogy minden rendben volt, mert nem, nem volt rendben. Szóval nyugi, lehet csak ennyi volt.

2014. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

biztos hogy nem rák!!

jó hülyék, hogy így ilyesztgetnek ahelyett hogy elmondták volna , mi nem volt rendben.

2014. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!