Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehetek terhes?...

Szerintetek lehetek terhes? 7. napja késik a menstruációm. Terhességre utaló jeleim nincsenek, nem feszül a mellem. A hasam néha enyén görcsöl, mintha mindjárt meg akarna jönni, de semmi.

Figyelt kérdés

Kb. az első nap mikor már késett átlátszó nyálkás folyásom volt pár napig, majd szerintem elkaptam egy fertőzést, amit tegnapra sikerült kikúrálnom.4. nap csináltam egy tesztet, negatív lett. Eddig maximum 2 napot késett, 30-31 napos ciklusom van. Holnap megyek nőgyógyászhoz, de már olyan ideges vagyok, hátha valaki volt már hasonló helyzetbe. Valakinek javaslat, tanács, tapasztalat? Epőrenis köszönöm

20éveslány



2014. júl. 27. 10:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
védekeztél??
2014. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vegyél még egy terhességi tesztet! Amúgy ilyenkor ha nagyon stresszelsz még jobban fog késni a mensid. Volt hogy nekem is másfél hetet késett, pedig amúgy óramű pontossággal jön meg.
2014. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Pharmatex-el vèdekezünk, mivel a párom allergiás az óvszerre(latexre). Szedtem fogamzàsgátlót majdnem 2 évig de abbahagytam idén februárba mert egyfolytában fájt a fejem meg hányingerem volt..

Azért nem akarok még 1 tesztet mert holnap úgyis megyek nőgyógyászhoz, majd esetleg ha ő nem tud még pontosat mondani akkor veszek mindenképp..

2014. júl. 27. 13:01
 4/16 anonim ***** válasza:
Pharmatex nem sokat ér, rengeteg baba úgy lett. Orvos meg annyit tud mondani, hogy csinálj tesztet, ilyenkor úgyse lát még semmit.
2014. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De attól függetlenül megszakításosan szexelünk, azért remélem hogy csak nem lesz bébi, dehát akkor meg nem értem miért késik ennyit :(
2014. júl. 27. 14:59
 6/16 anonim ***** válasza:
latexmentes óvszer is van. arra is allergiás?
2014. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Olyanról mèg nem is hallottam, majd utánanézek köszi!!:)
2014. júl. 27. 19:40
 8/16 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász azt mondta, még nem látni semmit, ha 2 hét múlva se jön meg akkor kell visszamenjek.. Hát nem igazán nyugtatott meg :(
2014. júl. 28. 09:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy ez lesz. A terhes nők is nem véletlen mennek a terhesség 6. hetében. Akkor látszik már biztosan.
2014. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azért reménykedtem hátha megnyugtat.. Hát igen 2 hét múlva már a 6. hétben leszek ha tényleg van baba..
2014. júl. 28. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!