Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehetek terhes?...

Szerintetek lehetek terhes? 7. napja késik a menstruációm. Terhességre utaló jeleim nincsenek, nem feszül a mellem. A hasam néha enyén görcsöl, mintha mindjárt meg akarna jönni, de semmi.

Figyelt kérdés

Kb. az első nap mikor már késett átlátszó nyálkás folyásom volt pár napig, majd szerintem elkaptam egy fertőzést, amit tegnapra sikerült kikúrálnom.4. nap csináltam egy tesztet, negatív lett. Eddig maximum 2 napot késett, 30-31 napos ciklusom van. Holnap megyek nőgyógyászhoz, de már olyan ideges vagyok, hátha valaki volt már hasonló helyzetbe. Valakinek javaslat, tanács, tapasztalat? Epőrenis köszönöm

20éveslány



2014. júl. 27. 10:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Csinaltal mar azota masik tesztet? Azert kerdezem mert pl a mindjart megjon erzes is lehet terhessegi tunet. Tapasztalat...
2014. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem még azóta nem mert dolgozom, szerdán veszek 2őt szerintem.. Amúgy néha nagyon enyhén begörcsölök de más tünetem egyáltalán nincs, se mellfeszülés semmi..:/ nagyon tanácstalan vagyok
2014. júl. 28. 20:24
 13/16 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem, egyértelmű negatív lett. De már 11 napja késik. X-epil terhességi tesztet használtam
2014. júl. 31. 06:25
 14/16 A kérdező kommentje:
15. napnál tartok már.. Azóta is néha enyhe görcseim vannak, a mellem nyomásérzékeny de nem feszül.. Valamint ma reggel (bocs ha vkinek gusztustalan) a bugyimon egy fehéres-barnás gumó volt, zselés állagú.. 1 hét múlva mehetek dokihoz.. Ja és a tesztek még mindig negatívak..
2014. aug. 4. 07:45
 15/16 A kérdező kommentje:

16. napon megjött!!! Azért én felkeresem még a nőgyógyászt, mert ez a több mint 2 hét késés nem normális szerintem..:/

Tanács a hasonló helyzetben lévőknek: én tudtam hogy nem vagyok terhes, egyszerűen éreztem.. Vagyis a terhességi érzet hiányát éreztem.. Szerintem ezt valahogy minden nő tudja:) nekem is úgylátszik csak a hormonjaim borultak fel :/

2014. aug. 5. 06:58
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm
2022. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!