Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomók vannak a melleimben....

Csomók vannak a melleimben. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb. 12 éves koromban kezdtek el nőni a melleim, már akkor megjelentek ezek a csomók. Egyből szóltam a szüleimnek, a nagymamám aki gyógyszerész volt megtapogatta, és mondta, hogy ne aggódjunk, ez csak azért van mert nőnek, szóval normális. Így hozzá is szoktam, de most 20 éves vagyok és megint elkezdett zavarni, hogy miért nem múltak még el. A csomók egyébként közben arányosan nőttek a melleimmel, van köztük egész nagy is. Néha szoktak fájdogálni, de nem vészes.

Szerintetek érdemes ezzel orvoshoz menni, vagy normális, és ne foglalkozzak vele?


2014. júl. 30. 17:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász beutal a mammográfia szakrendelésre, és ott a hozzáértők eldöntik, hogyan vizsgálnak meg. Röntgenezni többnyire 35-40 év felett szoktak, az alatt inkább ultrahangoznak. Utóbbi biztonságosabb mert nincs sugárterhelés, akárhányszor lehet ismételni, és kevésbé kellemetlen.
2015. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!