Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem zavar ha az árus...

Titeket nem zavar ha az árus kioktat?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy voltam vásárolni és nem tetszettek ezek a nagyon ,,csicsás csili-vili tele kövekkel meg szaggatásokkal" stílusú nadrágok. vettem egy sima farmert és amikor megkérdezte az eladó hogy egyébként milyet szeretnék azt mondtam hogy valami színeset. erre elkezdett kioktatni hogy azok már teljesen divatjamúltak és hogy inkább vegyek egy köveset mert most az a divat. Nos én a divattal teljesen úgy vagyok hogy ami tetszik belőle azt megveszem ami nem azt meg nem, hiszen miért venném? és egyébként én szeretem a színeket mert amikor egy színes farmerben vagyok akkor földobja az egész napomat :) ti hogy vagytok az ilyen eladókkal?

2013. okt. 31. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

én tegnap voltam vásárolni barátnőmmel csizmát egyet ki is nézett barátnőm majd kérni akart a méretében,az eladó csaj ezt válaszolta " nincs ebben meg a másik színben se ekkora meg amúgy is tök gagyi hogy mindenkinek ilyen van már év eleje óta vagy 10-szer hoztak belőle és mindet eladtuk,pedig irtó csúnya" ekkor a barátnőm nézni akart másikat én meg mondtam akkor köszönjük szépen viszlát.


Egy eladó dolga az ,hogy kedvesen segítsen a vevőnek és az lenne a cél ,hogy eladja az adott terméket,nem pedig bunkón kiosztani a vásárlót ,mert neki az tetszik.

2013. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ez se volt túl szép :P ment a zöld kéz :)
2013. okt. 31. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Simán vissza szoktam szólni, hogy "nem ezt kérdeztem".
2013. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

a véleményét meghallgatom de nem (minden esetben) adok rá.

Én is eladó vagyok, ha alkathoz illő ruhát keresnek vagy véleményt kérnek akkor szoktam szépen tapintatosan véleményt mondani, aztán hozzá teszem, hogy neked¨-önnek kell hordani, úgyhogy azt vedd ami NEKED tetszik :)

nem szokott rám panasz lenni

2013. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha az elado ilyen mogorva/bunko,vagy akarmilyen modon kimutatja,hogy mennyire utalja a munkajat akkor semmit nem veszek.Sot legkozelebb be sem megyek a boltba.Volt mar ra pelda,hogy visszakerdeztem,mi lenne az illeto feladata a boltban,hiszen nyilvan valoan eladni nem akar.

En azt sem szeretem,amikor az elado agyon dicser,hogy nekem minden jol all,meg mintha nekem keszult volna az adott darab stb.Ilyen helyekre sem megyek masodszor,mert nem szeretem ha megprobaljak befolyasolni a dontesemet,foleg ha nem is kerdeztem a velemenyet.

2013. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dóra0417 válasza:
60%
Legközelebb kérd el a panaszkönyvet ;)
2013. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szóval nem csak engem zavar. köszi a válaszokat ment a zöld kéz mindenkinek :)
2013. nov. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!