Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy még azért se jött...

Lehet, hogy még azért se jött meg az első menstruációm mert túl vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Lehet ez hülyén hangzik,de 13 éves vagyok és csak 39kg.Ez is közrejátszik,hogy még nem jött meg?Persze tudom más okból is lehet,de azért kérnék minél több választ.Előre is nagyon köszönöm!
2014. aug. 25. 12:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
még nem vagy elég érett.Ha Nem táplálkozol egészségesen , a szervezet nem tud kellő képpen fejlődni, akkor késhet. Egyél többet, próbálj hízni és sok vitamindús gyümölcsöt egyél.
2014. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
155 cm.hez kb. 50 kilónak kellene hogy legyél. Egyél többet és egészséges dolgokat.Sportolj , hogy erősődj és meg jön majd az étvágyad is.
2014. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
menj el gyerekorvoshoz, és ő majd megmondja hogy sovány vagy vagy sem. de 39 kiló biztos hogy nagyon kevés. alultápláltnak is számíthatsz.
2014. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Én 14 éves voltam, mikor megjött... de világ életemben vékony voltam, most 174 cm vagyok és 53 kg. 16 évesen derült ki, hogy lisztérzékeny vagyok. Szóval lehet, hogy volt hozzá köze..
2014. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem valószínű. 13 évesen én is ilyen súlyú voltam. Az a valószínűbb, hogy későn érő vagy.
2014. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Azért 50kg-s nem akarok lenni.Az már túl sok szerintem.A célom 45kg,de jól megy a hízókúra,de azért drukkoljatok.:-)
2014. aug. 27. 12:29
 17/19 A kérdező kommentje:
Azért még jöhetnek válaszok.
2014. aug. 27. 15:23
 18/19 anonim válasza:
Szia. Én is 13 vagyok 143cm 32kg és nekem sem jött még meg én is nagyon aggódom azon hogy mikor jön meg!!! Olyan rossz ilyen kicsinek lenni és ráadásul nincs semmi "divatos" ruha a méretemben csak az ilyen hercegnős sz*rok!!!
2014. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ne legy elkeseredve mert az nagyon rossz sajat tapasztalatbol mondom.Ha noni akarsz aludj sokat es sportolj meg igyal sok vizet es egeszsegesen taplalkozz,ha hizni akarsz egyel meg naponta 8 kiflit en is igy csinalom ha mar megszokja a gyomrod szinte zabalni fogsz.en tegnap kezdtem igy taplalkozni szigorubban es jol haladok.a lenyeg hogy SOHA NE ADD FEL SOHA.en is tudom hogy meg kell hiznom hogy megjojjon a menzim es oszinten remelem hogy majd elered a celodat es szivbol kivanom hogy boldog legy.Sok sikert.:-)
2014. aug. 28. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!