Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Candida diéta első 2 hetében...

Candida diéta első 2 hetében megoldható, hogy ne fogyjak ha amúgy is vékony vagyok?

Figyelt kérdés

évek alatt felpakolt izmaimat sem szeretném csökkenteni..mivel az edzést is azért csinálom, hogy ne tűnjek vékonynak, 65kg, jó esetben 70kg vagyok, de akkor nagyon sokat kell, hogy egyek


ma ettem abonettet parizerrel 4db, abonettet sonkával 2db. activiát zabbal, aztán tojást zöldséggel, rizst direkt nem eszem hozzá


ha jól tudom ezeket lehet enni, lehetséges úgy csinálni a diétát, hogy a kevesebb szénhidrát fogyasztást több húsevéssel,fehérjebevitellel pótolom?


a Candidát orvos nem diagnosztizálta nálam, de mivel már elég sok helyet megjártam és nem volt semmi eredmény, ezért muszáj tennem valamit, az első rossz élményem gyomortájon egy 5 évvel ezelőtti antibiotikum kúra után volt pár héttel, azóta mindig eszembe jut az a nap..hol jobb hol rosszabb..aztán előjött mint tünet még a reflux is azóta, meg a pattanásos, aknés bőr, ami már kezd múlni, de a nyomok még látszanak rendesen


20f



2014. júl. 15. 15:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!