Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A rákszűrés eredményéért be...

A rákszűrés eredményéért be kell mennem, ezért is kell fizetni újra?

Figyelt kérdés

6000Ft-ért megvizsgált a doki (magán) és felírta a gyógyszerem. Vett kenetet és mondta, hogy majd hívjam 3 hét múlva, hogy megbeszéljünk egy időpontot, hogy mikor megyek be megbeszélni az eredményt. Na de ezért ismét kell fizetni? Vagy ez hogy megy?

Itt úgy volt, hogy egy külön kis helységbe mentem be először amikor behívott a nővér és ott neki fizettem. Aztán mehettem be a dokihoz. Nálatok hogy megy?


2014. szept. 10. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Eleve nem fizetek előre, csak a vizsgálat végén.

Rákszűrés eredményért meg be sem kell menni, csak betelefonálni.

2014. szept. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na ez akkor érdekes. Nem jártam még magánnál korábban, így nem tudtam mi a helyzet ezzel.

A tesóm is annyit mondott, hogy ha gond van, akkor hív be,amúgy csak megmondja, hogy mi van vagy a kódot (p 1 vagy 2 stb).

2014. szept. 10. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha berendelt megbeszélni az eredményt, akkor szerintem megint fizetned kell majd, körzetinél nem kell bemenni, csak akkor értesítenekd, ha rossz az eredmény.
2014. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy vizgsált meg?

Uh volt? -

2014. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Uh nem volt, sima tapintásos és kacsás, akkor vette le a mintát.

Eddig elég volt telefonálni máshol az eredményért, bemenni akkor kellett, ha rossz lett volna. De akkor ők hívnak ráadásul, vagyis ezt mondta a doki annó nekem.

Most ez a magán azt mondta, hogy egy ugyanolyan időpont keretében megbeszéljük. Hogy hívjam fel 3 hét múlva és akkor így majd. De hát egy ilyen beszélgetésért sokalnék 6E ft-ot... Remélem értitek miért. Egyszer már fizettem és ha csak annyit mond 1percbe hogy minden rendben...?

Panasz nélkül mentem, a tapintásos és a kacsás vizsgálat után mondta, hogy amúgy szép bent minden.

2014. szept. 11. 10:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt tartanám reálisnak, hogy felhívom, megmondja az eredményt és ha gázos, akkor kell bemenni, megbeszélni. De látatlanba?
2014. szept. 11. 10:26
 7/8 A kérdező kommentje:
Az szerintetek baj, ha mondom neki, hogy nem igazán tudok bemenni, mert amúgy dolgozok és még suliba is járok, mondja meg telefonba az eredményt?
2014. szept. 11. 10:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg.
2014. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!