Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet felfázás vagy már...

Ez lehet felfázás vagy már fertőzés?

Figyelt kérdés

Rettenes vagyoi. Egy kicsit hűvösebb a levegő, máris ég, fáj, válladékozik. Gyakran járok vele orvoshoz.


Most pár napja bőrig ázott a lábam, órákon át nem tudtam cipőt váltani. Most ég, gennyes válladék jön a vizeletemmel és túrós csomók, picit viszket is.

Ez még lehet felfázás? Nem szokott viszketni és túrós lenni, amikor felfázok. Ez ismeretlen tünet számomra.


Még valami. Mit tudnék tenni, hogy ne fázzak fel állandóan és ne kelljen orvoshoz rohangálnom, mert szenvedek. Elegem van.

Pedig szedek tőzegáfonyát is.


2014. szept. 15. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan, hogy felfázás. Ez mindig fertőzés! S hideg csak elősegíti ezt, de attol még tele van bacival a vizeleted. Gennyes túrós valadeknal Szerinted kerdes az orvos?! Haladéktalan Menj el! Megelőzni ugy lehet, hogy nem aztatod el a lábad, iszol sok folyadékot, szex utan azonnal elmész pisilni törülközőket fertotlenited es nem teszed le sehova.
2014. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én ezekre mind figyelek, de mégis megtörténik.

Több orvosnak is mondtam már, hogy visszatérő próbléma, nem lehetne e több napos antibiotikum kúrát. Hogyne. Kapok nolicint vagy egy alkalomra elegendő granulátumot és ennyi. :/

2014. szept. 15. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem korrekt kezelés! Keress fel uroligus szakorvost es o végezni fog tenyésztést! Van hosszu távú kezelés is, nekem fél évig kellett gyógyszert szedni.
2014. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ó, nagyszerű!

Végre tapasztalt ír. Nagyon félek, hogy a sok probléma után nem lehet majd gyermekem

Állandó gond ez nálam. Egykor több liter teával képes voltam magam átmosni. Pár éve viszont egyre rosszabb, gyakran kell orvoshoz fordulnom.


Eljutottam arra a szintre, hogy szakorvoshoz fordulok, ha a házi orvosok ennyire komolytalanok.


De hol kezdjem? Nőgyászhoz forduljak első körben?

2014. szept. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!