Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Escapelle után nem voltak...

Escapelle után nem voltak mellékhatások, baj?

Figyelt kérdés

Mindig nagy gondot fordítottunk a védekezésre, mivel tablettát nem szedhetek, gumi óvszert használunk. Együtt voltunk, a barátom nem ment el bennem, hanem kivette, levette a gumit és úgy élvezett el. (Tehát nem bennem)

Teljesen kikészültem, amikor megláttam, hogy az óvszer lyukas. Bár nem került belém elvileg sperma, az előváladékban még lehet gondolom.

Felírattam egy Escapelle-t és a "baleset" után 18 órával bevettem.

Most még semmi mellékhatás, igaz, mondták, hogy a ciklus fel fog borulni.

Tapasztalatok? Van félnivalóm?

Annyira kikészültem... Remélem, nem maradok terhes.



2014. szept. 19. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100% hogy nem vagy terhes nyugi.
2014. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokat ittam előtte, és miután bevettem, sokat is pisiltem. Remélem ilyen módon nem ment el a hatása.
2014. szept. 19. 16:05
 3/3 anonim válasza:
Nem ment el a hatása ne aggódj. Egyébként is eléggé valószínűtlen hogy így teherbe ess, de az óvatosság sosem árt. Ha nem szedhetsz tablettát, de nagyon aggódsz az ilyesmi miatt, lehet hogy a legjobb megoldás kihagyni az olyan napokat, amikor éppen peteérésed van.
2014. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!