Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rendesen eszek és nem hízok,...

NoDr kérdése:

Rendesen eszek és nem hízok, mi okozhatja? Vérvételen semmi, gyomortükrözésen, szövettanon semmi, pajzsmirigy rendben.

Figyelt kérdés
rendesen táplálkozom,és kivizsgáltak pár dologra,azt mondják genetikailag vagyok ilyen.de nem hiszem el hogy ennyit eszem,és meg se látszik,pedig vitaminokat és étrend kiegészítőket is kipróbáltam amiket orvos javasolt. új dokimat is zavarja,de még gondolkodik merre tovább.ki tud adni tuti tippet?vagy valaki aki már volt hasonló cipőben,és kiderült mi okozta,mert engem nagyon zavar.
2012. júl. 1. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is fiú vagy lány vagy?
2012. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a doki is azt mondja rendben van, miért nem hiszel a szakembernek? Gasztroenterológus vagy netán?


Nagyon is elképzelhető, hogy gyors a metabolizmusod, nekem 2 közeli barátnőm is van, akik olyan deszka vékonyak, hogy szinte még mellük sincs, pedig már 30 évesek is elmúltak és hidd el, nem fogyókúráznak, sőt.

Vannak ilyen emberek.

2012. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy betegség után közel 9 évig nem tudtam meghízni. Nehezen jöttem rá, hogy tulajdonképpen nincs étvágyam és keveset eszem. Később lett étvágyam még sem. Végül kiderítették, hogy én alig eszem szénhidrátot, kenyeret, tésztát, krumplit, mert nem szeretem. Én a húst, a sütiket szeretem. Most figyelek és ötször eszem szénhidrátot, így hízom. Van hogy egy hét alatt megeszem majdnem fél kg szalonnát, na az tud dobni rajtam akár 1,5-2 kg is.
2012. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok,23 éves,168 cm és 40 kg.gyerekem nincs, sőt terhes se voltam még.csak hogy leírjam a lényeget:)
2012. júl. 1. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez genetikai alapon nyugszik.

Te ezt örököltet. Persze később változhat, de az maj akkor kiderül.


Egyébként én 28/162/45kg vagyok. 17 éves korom óta semmit sem híztam.

Jártam orvosnál is, de csak azért mert anyámék basztatnak a soványságommal. az orvos is azt mondta, hogy genetikailag vagyok ilyen.

S én is tanultam (sajnos) genetikát.

2012. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
majd még az uj dokim akar pár tesztet,mert öt nagyon zavarta,és azt mondta,hogy bajom nem lehet ha rendesen kivizsgálnak mindent ami esetleg okozhatja,persze a genetika eddig amit elkönyvelek magamba,de azért jobb utána járni.köszi mindenkinek
2012. júl. 1. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!