Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alul termelésem...

Pajzsmirigy alul termelésem van már 8éve. Hormon szintem rendben van már 1éve és mégsem tudok fogyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteget híztam 8 év alatt (40kg) és nem tudom leadni. Kérlek benneteket akinek van használható ötlete az ossza meg velem. KÖSZÖNÖM!!!!
2013. febr. 26. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz,h leadd az alul működés következtében rád rakódott kilókat nem elég a hormonszint beállítás.Azzal inkább csak azt lehet elérni,h nem hízol tovább.Diétára és mozgásra van szükséged a fogyáshoz.Nagyon sokféle diéta létezik.Nézz ki magadnak egyet,ami a legjobban tetszik és csinálj valami testmozgást.
2013. márc. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én meg éppen hizni akarok azt remélem alulmüködéssel majd sikerül pedig nem eszek sokat. Te mennyit ettél naponta? Köszi


Szerintem amúgy mozogni kellene,az a kulcs fogyáshoz hízáshoz egyaránt és megpróbálni gyorsitani az anyagcseréden. Keveset enni egy nap, koffein pl nálam fogyasztó hatásu meg a sok stressz sajnos én meg hizni nem tudok :((((

2013. márc. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen a koffein,stressz fogyaszt,de nem a legjobb megoldás :)
2013. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát nálam főleg nem sajna mert én meg hizni szeretnék de a viztől is fogyok :(

alulmüködök pedig néha ki ishagyom a gyógyszerem hogy feljöjjön pár kg de ez se megoldás

2013. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem a kanapén ülve várom a csodát a fogyáshoz. Mozgok eleget,legalábbis amit 3 műszakban 4éves gyerek mellet kertes házban lehet. Tornázni szoktam. Jóval kevesebbet eszem mint 1évvel ezelőtt. Azt hittem van olyan akinek hasonló problémája van, de úgy látszik nincs. Azért kösz mindenkinek! Jó egészséget!
2013. márc. 6. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan lázadoznak az ellen,amit most írni fogok,de sajnos ez az igazság. Ha a hormonszint rendben,mégiscsak annál többet eszel,ami a napi kalóriaszükségleted.Vagy a mozgás kevés,vagy a kalória sok. Ez egyébként minden esetben igaz,amikor valaki fogyni akar,de nem sikerül.
2013. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!