Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jövője ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője ennek a kapcsolatnak? Aki volt már hasonló helyzetben legyen szíves írja le a tapasztalatát. (Csak komoly válaszokat kérek! )

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm annak aki elolvassa:) Másfél éve megismertem egy nőt interneten keresztül és bár számomra is meglepő volt,de egy pár hét alatt beleszerettem és Ő is belém.(durván 250km van köztünk)Azóta szinte nem telt el olyan nap hogy ne beszéltünk volna msn-en,telefonon(és persze smsek).Előtte nekem nem volt senkim Ő az első nő akit szeretek,akibe szerelmes vagyok, vele akarom leélni az életem.Mikor megismertem neki volt barátja,de mondta,hogy a pasi elhanyagolja,nem nagyon foglalkozik vele.Nem úgy indult a kapcsolatunk,hogy ebből lesz valami komoly,de így alakult szerencsére.Egy nyári napon kezdtünk el beszélgetni és január/február környékén tervezgettük,hogy júliusban találkozunk.Szép és jó volt minden.Májusban ugye vizsgák neki is meg nekem is.Ő is feszültebb volt ebben az időszakban meg én is ráadásul a szüleivel picit megromlott a kapcsolata,eléggé maga alatt volt(ekkor már nem volt együtt a pasijával).Valamin picit összekaptunk és mondta,hogy bár nagyon szeret engem nem áll készen arra,hogy velem is foglalkozzon, egyedül akar lenni.Mondanom sem kell én annyira szomorú lettem amiért nem találkozhatok vele,hogy azt hittem beleőrülök.Nem akarta velem megszakítani a kapcsolatot ugyan úgy beszélgettünk bár picit ritkábban.Bíztam benne, tudtam,hogy őszinte velem és nem egy másik pasi van a dologban.Teltek múltak a hónapok és megint egyre közelebb kerültünk egymáshoz.Most megint jön a nyár..június..Lehet most azt gondolod miért nem találkoztunk eddig,felülök a vonatra én vagy Ő és találkozunk?!Mindketten úgy akartuk/akarjuk,hogy tökéletes legyen minden,ne kelljen semmivel se foglalkoznunk csak egymással.Nagyon komolyan gondoljuk ezt a kapcsolatot az összeköltözést is tervezzük.Az utóbbi napokban egyre jobban félek,hogy mi lesz ha megint nem tudok vele találkozni.Nem akarom átélni még egyszer azt amit tavaly,beleőrülnék...:( Sokaknak biztos hihetetlen,hogy még soha nem találkoztam vele és mégis vele képzelem el a jövőm,vele akarom leélni az életem,de van ilyen:) Én 21F Ő 21N
2011. ápr. 23. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:

a szerelem mindent legyőz :D

nehéz lesz, neked is, neki is, de ha tényleg komoylan gondoljátok akkor emnni fog :D

2011. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én csak annyit tanácsolok neked, hogy azért ne éld bele ennyire magad ebbe a dologba.. Nekem is volt egy hasonló esetem, vártam a találkozót(1,5 év után), hogy mi sül ki belőle, és elég nagyot csalódtam, mikor végre összejött,mert élőben nem tudott hozzám szólni az a srác, akivel MSN-en órákat beszélgettem. Azóta már tanultam ebből az esetből.. Lehet, hogy a gépen nagyon szimpatikus valaki, de az még nem jelenti azt, hogy élőben is megtalálnátok a közös hangot. Szerintem találkozzatok, de egyenlőre jó ideig felejtsd el ezt az összeköltözés dolgot, mert az is lehet, hogy nem olyan a lány, mint amilyennek elképzelted, ha pedig mégis ő álmaid nője, akkor még ráértek közösen tervezgetni pár találka után. Sok sikert neked :)
2011. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa egy kicsit, hogy még soha nem talàlkoztatok és igy beleestél. Sikerüljön nektek!
2011. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Először is köszi a hozzászólásokat. "élőben nem tudott hozzám szólni az a srác, akivel MSN-en órákat beszélgettem" Erre már én is gondoltam,de telefonon is tudunk órákat beszélgetni szóval ilyesmitől nem tartok.Az összeköltözést meg persze hogy nem egyből gondoltuk :)

"Nekem furcsa egy kicsit, hogy még soha nem találkoztatok és igy beleestél." Ezt írtam én is.

2011. ápr. 23. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Velünk is pont ez történt, csak a találkozás egy jó fél évvel a megismerkedésünk után jött. Minden áldott nap felhívott, mindent megbeszéltünk, teljesen "belezúgtam". Aztán jött a találkozás, és egyáltalán nem olyan volt, mint amilyennek elképzeltem. Tudtam, hogy néz ki, de hidd el, hogy teljesen más az egész. Nagyon nagy butaság ennyi ideig húzni a dolgokat, még akkor is, ha így kényelmes (mert ha nem találkoztatok, akkor csak a kényelemről lehet szó, én is távkapcsolatban élek, és ha akarunk találkozni, akkor találkozunk, még akkor is, ha nincs időnk, max egy hét csúszás van, de nem egy év) Szóval vigyázz azzal a kijelentéssel, hogy szerelmes vagy, ha nem is láttad soha. Sok sikert!
2011. ápr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jobban tennéd, ha normális kapcsolatot keresnél, mert ez minden, csak nem az. Volt ilyen lány az én életemben is, hogy neten ismerkedtünk meg. Fél évig minden nap beszéltünk telefonon, msn, stb., de sose akart találkozni. Pedig csak 60 km volt köztünk. Mivel úgy éreztem (tévesen) szerelmes vagyok belé bíztam a szebb jövőben és időt adtam. Hiba volt. Szakítottam vele amikor meguntam a helyzetet.

Nem fogtok találkozni és esély sincs rá, hogy összejöjjetek. Nem szereted, ez csak a ragaszkodás. A szerelem egészen más. Majd találkozol egyszer egy lánnyal, aki feltétel nélkül szeret, aki minden nap várja, hogy találkozzatok, akinek hiányzol, akivel boldog vagy és minden időt együtt akarjátok eltölteni. Na ez a szerelem.

Persze tudom, hogy most nem hiszel ilyen tanácsoknak, de minél előbb belátod, hogy csak sanyargatod magad immár több éve, annál előbb lehet normális kapcsolatod.

26F

2011. ápr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit tennék hozzá, hogy tessék minél előbb találkozni, és ha bírjátok a távkapcsolatot, valamint élő, személyes kontaktusban is kiismerted, akkortól lehet komolyan, felnőtt ember módjára jövőt tervezni vele.


Nekem már eleve az aljas dolog, hogy veled ismerkedett, miközben még volt párkapcsolata. De vannak ilyen emberek is.


Találkozzál vele minél előbb. Élő, hús-vér emberbe interneten soha nem lehet beleszeretni, csak egy álomképbe, amit köré szősz.

Amíg nem vagy együtt valakivel napi szinten, rendszeresen, fogalmad sincs, mik az igazán rossz tulajdonságai, miben nem fértek össze. Ha majd rendszeresen találkoztok, és minden hibáját elfogadva, megismerve is tudod szeretni, az lesz az igazi szerelem.


Ez most csak egy fél-illúzió.


23 L

2011. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!