Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eltudnátok képzelni azt hogy...

Eltudnátok képzelni azt hogy valaki közzeli, munkatárs, barátnő, talán feleség 39 évesen pelenkát hord mert bepisil? Vállalnátok mint barátnő?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Ha egy betegség miatt hordja akkor eltudom képzelni, és igyekeznék támasza lenni, hogy legalább lelkileg ne érezze magát a padló alatt.

De ha pusztán azért viseli, mert így kényelmes akkor a szememben egy igénytelen, lusta disznó...

Sajnos egyre több embert látok akik még messze vannak az öregkortól, de inkább tolószékben vagy abban a nyanya motorosszékben közlekednek. Bajuk nincs, csak nincs kedvük mászkálni.

2014. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én azt a szituációt nem tudom elképzelni, amikor a közeli ismerős, barátnő vagy munkatárs elmeséli nekem, hogy pelenkát hord....azzal meg én nem barátkoznék, akinek problémát jelent egy betegség
2014. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem jókedvében csinálja
2014. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem jókedvemben csinálom,28 hetes terhes voltam amikor egyszer csak kikapcsoltam, reggel úgy ébredtem hogy bepisitlem és nem érzek semmit, nem érzem a holyagomat , semmit nem érzek csak azt ha fázok. Szülés után reméltem hogy ez csak egy álom nem én vagyok itt, de én vagyok itt és ....
2014. okt. 5. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmondtad már ezt orvosnak? Mi történhetett, nem lehet rajta segíteni? Hólyagsérved van esetleg? Egyébként engem egyáltalán nem zavarna ha egy közeli hozzátartozóm vagy barátnőm pelenkát hordana, de jobb ha azok nem tudnak róla akik nem állnak közel hozzád, mert megbánthatnak. Biztosan vannak ma már korszerű kellékek ehhez, olyan diszkrét betét vagy pelenka ami egyáltalán nem tűnik fel. Akik szeretnek, ettől még ugyanúgy szeretni fognak, ha pedig nem akkor nem is érdemes foglalkozni velük.
2014. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Urológushoz kellene menned, lehetetlen hogy ne lehetne segíteni ezen.
2014. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Én havonta 2 hétig pelenkában vagyok, annyira erősen menstruálok 12 éves korom óta. Eddig mindenki elfogadta.
2014. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én havonta 2 hétig pelenkában vagyok, annyira erősen menstruálok 12 éves korom óta. Eddig mindenki elfogadta."


és miért nem kérsz hormonvizsgálatot az orvosodtól? ez nem normális állapot

2014. okt. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már voltam többször is 8as, de semmit nem találtak.

Először a tinikorral magyarázták, aztán szedtem gyógyszert is, de ugyanolyan maradt.

Lehet, hogy a felmenőim között volt ilyen.

2014. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!