Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm újdonsült barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm újdonsült barátnője állandóan dícsérget. Ezt minek vegyem, komoly? Részletek lennt! Akarhat valamit?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok a barátnőmmel. Jól megvagyunk. Most kezdett októberben az első munkahelyén egyetem után. Szervezett egy kisebb összejövetelt hétvégén hogy megismerjem az új ottani barátnőit és ők is engem. Jófejnek tűntek meg minden.


Az egyikük amikor arról beszéltünk hogy kinek áll jobban a mosolygás (ő végig nevetgélt és én ezt tettem szóvá) rávágta a felvetésemre (hogy én nem vagyok egy Bruce Willis mosolyú fickó ezért kerülöm ezt a stílust) hogy: "Szerintem nagyon szép a mosolyod, én elviselném :) Meg még helyes is vagy ..."

Most ezt mire véljem? Ez kajálás közben történt, barátnőm és mindenki jelenlétében. Ott helyben annyit reagáltam hogy "köszi" és nevettem. De mindezt olyan "pajkosan" mondta és utána is engem nézett, hogy tisztára zavarba jöttem úgyhogy eltereltem gyorsan a témát.


Nem vagyok egy nagy csajozós, a barátnőm nekem az első, ezért nem tudom minek vegyem ezt a dolgot. Most ez flört volt és kikezdett velem? Én azt gyanítom hogy van valami és nem árt vigyáznom vele. Először elhessegettem a dolgot, hogy van aki így viselkedik mindenkivel, de aztán jobban visszaemlékezve az arckifejezése és ahogy mondta nem arról árulkodott hogy úton-útfélen ezt mondja mindenkinek.


Barátnőm azt reagálta rá hogy "mi is a pasid telefonszáma?" (van neki elvileg, de Amerikában tanul/dolgozik, már több mint egy éve nem jött haza)


Most ha komolyan gondolta a csaj a rámozdulást, akkor miért a barátnőm és mindenki más előtt csinálta? Nekem ez tök kellemetlen, én nem akarok tőle semmit mert a barátnőmet szeretem és ezt ki is nyilvánitottam többször mindenki előtt.


Az a gáz hogy most hétvégre is szervezett egy programot ez a csaj és kikötötte hogy engem is el kell hívni mert olyan jó fej voltam múltkor és jó társaság vagyok. Nem tudom mit tegyek, jó e az ha elmegyek? Ha nem megyek akkor a többiek meg azt gondolják hogy nem bírtam őket és elkerülöm a társaságukat.



2014. jan. 7. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És amikor a barátnőd rákérdezett a pasija telefonszámára, akkor a csaj hogy reagált?
2014. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a csajjal, csinálj úgy mintha nem értenéd a dolgot és kész. Majd a barátnőd lerendezi ha zavarja:D
2014. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: nem mondott semmit, vigyorgott meg annyit mondott hogy "hívd fel nyugodtan"


2: én is erre gondoltam, de tök kellemetlen nekem ez az egész, jó lenne ha nem folytatná ezt

2014. jan. 7. 12:49
 4/7 lac1434 ***** válasza:
56%
Leakart pipázni kajálás közben az asztal alatt, mint az amerikai pitében :D
2014. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőddel beszéltél már? Lehet, hogy csak te fújod fel a dolgod (bár kétlem, az alapján, amit leírtál, ez tényleg gáz a csaj részéről). Én a helyedben vagy a barátnőmmel beszélném ezt meg, vagy szólnék annak a csajnak, hogy vegyen vissza, mert ez baromi kellemetlen helyzetet eredményez számodra.
2014. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz a csaj. :D A barátnőd meg nyilván vette a lapot. Szerintem mindenképpen és minél előbb fejezd ki a csaj felé hogy nem akarsz tőle semmit, hiába pattog. Az is jó volna, ha a barátnődnek megemlítenéd, pl. hogy "látod hogy hajt rám az a buta liba"? :D Szóval valahogy így, hogy tisztában legyen az érzelmeiddel.
2014. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet. Megmlítem a barátnőmnek hogy "hiába teper, nagyon vicces, biztos ki van éhezve :D" mindezt félkomolyan, nem túldrámázva. A csajnak meg nem mondok semmit, mintha sült hülye lennék és nem venném a jeleit. Előbb utóbb csak észreveszi hogy nincs szabad pálya.
2014. jan. 7. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!