Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon szar amikor megjön és...

Nagyon szar amikor megjön és mi az előjelei?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
emberfüggő. nekem pl 2-3 napig majd szét robban a fejem, úgy fáj. Amikor megjön, a fejfájás elmúlik, helyette görcsöl a hasam. Az első napokon. Utána nincs bajom.
2010. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg nincs semmi bajom. Nem eszem többet, nem görcsölök, nem fáj semmim. Mindenkinél változó.
2010. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem fáj a hasam meg a lábam 3 napig és fáradt vagyok tőle néha szédülök vagy hasmenésem van
2010. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mellfeszülés,ha megjön akkor görcsöl a hasam. Esetleg fejfájás,hányinger. Illetve előtte való napokban egy kicsi súlygyarapodás,ami a menstruációval együtt elmúlik.
2010. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi!!mindenkinek!
2010. jan. 23. 17:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én első nap pár órát fekszem félájultan aztán jól vagyok...második nap kis hasfájás esetleg...
2010. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmi konkrét bajom nincs olyankor, de ennek ellenére nagyon szar
2010. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél hétig feszül a mellem, mielőtt megjön. Kicsit nyugtató hogy ilyen hamar jelez a testem, mert biztosra tudom h nem estem teherbe (gumival védekezünk, de az sem 100%os biztonságot nyújt, szóval bennem van a para:S).
2010. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában előtte pár napig sokszor(nagyon sokszor) eszek,de nagyon keveset.Leginkább csak rágcsálnok valamit(süti,chips,ropi...)De ez nem mindig van így.Viszont minden hónapban van 1-2pattim,ami nagyon nehezen akar elmúlni,és ez pont mensi előtt van.

Első nap általában görcsölök.Eddig nem voltak különösebb gondok ez miatt.Ma voltam másodszor olyan rosszul,hogy már minden bajom volt.Anyum mondta is,hogy úgy nézek ki,mint egy félholt:( Naagyon görcsöltem,szédültem,hányingerem volt,fáztam.Vettem be nospát,de 4órára rá is nagyon rosszul voltam.Ilyenkor a legjobb nekem ha pihenek,alszok egy kicsit.Csak,ha suliba jön meg,akkor van gáz:S

15/L

2010. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem tök elviselhető...kicsit émelygek fáj a hasam de nem gáz...olyankor szeretek melegbe lenni. =)
2010. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!