Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi esélye van annak, hogy...

Mennyi esélye van annak, hogy terhes? Infók lentebb.

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel utoljára 2014.08.19-én voltam együtt. Most megkeresett és az állítja 40 napja késik neki, de a teszt eredménye negatív lett (este csinálta).

Lassan két hónapja, hogy együtt voltunk és az mondja, mikor utoljára megjött neki, akkor is csomót késett és nagyon kevés jött, meg nagyon fura volt. Ez az elmondott információi alapján 2014.09.05. Előtte pedig 08.07-én jött meg neki, ami szintén sokat késett és akkor is ezzel paráztatott. Egyébként egyszer már abortusza is volt régebben.

Most ezek alapján nekem úgy tűnik, hogy az egészségével lehetnek gondok, nem? Vagy még így is lehet terhes? Megint feleslegesen beparáztatott és kezdem unni, főleg hogy van barátnőm, nem ezzel akarnék már foglalkozni.


2014. okt. 15. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen módon lehet tisztáni, ha elmegy nögyógyászhoz.
2014. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megjött neki és a teszt negatív lett, akkor elég kicsi az esélye elméletileg. Gyakorlatban bármi lehetséges, állítólag van, akinek terhesség alatt is van menstruációja. Mondjuk ismerőstől ilyet még nem hallottam, csak itt olvastam :)

Ha korábban is volt ilyen problémája, hogy késett, akkor valószínűleg most is csak ez van és nem terhes.

Legközelebb figyelj oda a védekezésre, ne bízd a lányra. Akkor nem lesz gond, nem tudnak átverni és még betegségeket sem fogsz elkapni.

Egyébként meg menjen el nőgyógyászhoz ha már 40 napja nem jött meg neki!

2014. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kamu.Sztem ne hidj neki.Ha valóban kételkedne már rég elment volna dokihoz szeptemberben.2hónapos terhesen én már éreztem, hogy vki van a hasamban :-D
2014. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gumival védekeztünk és nem volt probléma
2014. okt. 15. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Az az érzésem, hogy már nem vagytok együtt, és csak szex volt.

Talán így akar magához láncolni vagy idegesíteni, mert nem akarsz már vele lenni, ő meg még akarná vagy csak sérti a büszkeségét, hogy nem akarod.

Ne foglalkozz vele.

2014. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!