Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Lentebb...

Lehetek terhes? Lentebb leírtam a pontos történetet!

Figyelt kérdés

Az előző menstruációm 2013.06.03.-án kezdődött. A párommal 2013.06.02-13.-14.-én voltunk együtt. A ciklusaim 28 naposak általában. 2013.07.03.-án csináltam egy tesztet ami negatív lett.Ma 2013.07.06.-a van de menstruáció nem jelentkezett még. Pár nappal ezelőtt, eléggé intenzív mellfájásom volt, és eléggé fáradékony is vagyok.Elseje körül sűrű fehérfolyásom volt. A negatív teszt ellenére szerintetek még van esély? Mikor ismételjem meg a tesztet?

Nagyon szeretném a picit :) Köszi előre is a válaszokat :)



2013. júl. 6. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

2 naponta tesztelj.

Ha több mint egy hét késés van, és se vérzés, se pozitív teszt nincs, akkor menj dokihoz.

2013. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, akkor reggel csinálok egy másik tesztet! Nem tudsz ajánlani nekem véletlenül tesztet?vagy az mindegy milyet veszek? Köszi előre is :)
2013. júl. 6. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:

10-es a legérzékenyebb fajta.

Minden teszt azonos elven működik, mindegy melyiket veszed.

2013. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De reggeli első pisiből csináld mindenképp.
2013. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Amit én vettem előzőleg az 25-ös volt azt hiszem. Rendben akkor holnap reggel ezzel indítok. Köszönöm szépen :)

Szerinted van még remény a babára?

2013. júl. 6. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Van, de inkább pár napig már csak.

A ciklusod 11. napján voltatok együtt, és 3 napot simán kibírnak a katonák várakozással, viszont elvileg a megtermékenyülést követően 14 napra mutatni kéne a tesztnek valamit, ha jól számolok, akkor az már megvan.

Szóval igen, van esély, holnap már mutatja szerintem, ha baba van.

2013. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Remélem sikerül!
2013. júl. 6. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!