Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. egy év alatt alakulhat ki...

B32 kérdése:

Kb. egy év alatt alakulhat ki méhnyakrák, úgy hogy előtte három évig folyamatosan tökéletes volt az eredmény?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztus-szeptember környékén voltam utoljára rákszűrésen, minden rendben ment. Aztán ez év májusa körül elkezdtem küzdeni nagyon kevés sárgás folyással. Kezeltek gombára. Aztán ez többször visszatért. Most szeptember elején jelentkeztem rákszűrésre, de nem sikerült levenni mert véreztem vizsgálat közben, így a doki további hüvelykúpot írt fel, mondván tönkre tettek az előzőleg szájon át szedett antibiotikumok. Most használtam el a kúpokat, utána kúra szerűen kell használnom a Lactofeelt és úgy kell vissza mennem kb. három hét múlva. Na de én nagyon beparáztattam magam. Nem e méhnyakrák tünete a sárgás folyás és azért nem múlik el teljesen mert ez nem is gomba, vagy hüvelygyulladás. Meg ilyen se volt még soha hogy ne tudják megcsinálni a rákszűrést olyan érzékeny legyen a hüvelyem :( Ezért érdeklődnék hogy egy év alatt lehet baj?
2014. okt. 19. 07:01
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szorítunk, hogy minden rendben legyen, kitartás! :)
2014. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!