Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmegyek nőgyógyászhoz azt...

Ha elmegyek nőgyógyászhoz azt meg fogják tudni a szüleim? . Mert nem akarom nekik elmondani hogy nőgyógyászhoz megyek el. Tehát nem kell nőgyógyászhoz 18 év alatt szülői kíséret engedély?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem fogják megtudni nem kell hozzá semmiféle kíséret
2010. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
vagyis 14 alatt lehet h kell azt nem tudom én 16 évesen mentem el (egyedül)
2010. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell kíséret, de mit titkolsz ennyire?
2010. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát hogy legfeküdtem a barátommal mert még nem mondtam el anyának csak apa tudja, és hát vele meg csak nem mehetek el nőgyógyászhoz:D
2010. jan. 24. 16:13
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Ezt soha nem értettem, hogy szexelni nagynak érzitek magatokat, de felvállani már jaj, de ciki. Gyerek vagy még, akárhányszor is feküdtél le akárkivel...:(


Igen, elmehetsz egyedül, de ha fogamzásgátlót szeretnél, akkor az nem két forint, arra pénzt kell kérned, azt hogy oldod meg? Apukádtól kérsz titokban? Hány éves vagy?

2010. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
36%

16.16 mit szemétkedsz vele?mintha te aggszüz lennél!az ilyenek mint te remegnek a legjobban a f..-é.ha normálisan nem tudsz neki tanácsot adni,akkor minek irsz neki?unatkozol otthon?vagy valakit baszogatnod kell mert nincs kitöl megkapd az adagodat?ö meg megkapja.ez fáj?

egyébként gumiovszerrel is lehet védekezni.ha pedig tablettát szeretne biztos segit neki az apukája,nem ilyen rosszmáju/fehérmáju!/ mint te vagy!

2010. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

16.28: Gratulálok, intelligens vagy, sugárzik az értelem a hozzászólásodból....:(


Irigykedik a fene? Mire, arra hogy arra ami boldogság az életében azt titkolnia kell és rettegnie, hogy kiderül, hogy gyerekként szexel? Bocs, de ezt felelőtlenségnek tartom és nem irigylésreméltónak. Aggszűz meg a legkevésbé sem vagyok, sem agg, sem szűz:))

2010. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szerintem csak az ütött ki 16.16-on hogy a mai leányzók elég hamar dobják bele magukat a nagybetűs szexuális életbe, aztán meg 90% sír hogy a manóba... De ez mindenkinek a saját problémája-öröme. Én személyszerint foglalkozok magammal. Mindenki a saját bőrén tapasztal meg mindent, attól hogy leordítjuk a fejüket, az nem pótol egy atyai pofont/anyai elbeszélgetést/vagy az élettől egy pofont.

MR T

2010. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
am meg 16 vok és fél éve együtt vok a barátommal...jah és anyám olyan hogy fél ennyi az egész...és ezért nem akarja még hogy lefeküdek a barátommal. nah mind1...am köszi annak aki normálisan válaszolt.
2010. jan. 24. 16:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél el apukáddal a nőgyógyászhoz? Ha vele vagy olyan bizalmas viszonyban, hogy elmondtad neki, akkor nyugodtan. Úgyis meg fog várni odakint a váróban! Ha úgy érzed, hogy jó neked, akkor kérd meg bátran, ha meg nem, akkor menj el egyedül.
2010. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!