Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy nyalhatom ki magamnak?...

Hogy nyalhatom ki magamnak? Vagy hogyan érhetek el hasonló érzést?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Azt hiszem szexshopban vannak ilyen ún. "nyalógépek" vagy valami hasonló, ami forog körbe és azt az érzést nyújtja mintha valaki kinyalna.
2014. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és otton, semmi ilyen cucc nélkül
2014. okt. 19. 15:18
 3/9 A kérdező kommentje:
*otthon
2014. okt. 19. 15:18
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Öhm... tekintve, hogy nem vagyok lány, nem tudok segiteni. Viszont ha van otthon uborkád vagy répád, azzal tudsz ám csinálni dolgokat :D Csak mosd meg előtte.

Amúgy megkérdezhetem mennyi idős vagy?

2014. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy. A nyalásban inkább az a lényeg, hogy valaki csinálja neked. Biztosan akad majd valaki, aki kinyal, ne aggódj.
2014. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Próbáld a macskát utánozni. Neki egész jól megy.
2014. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én kinyallak, de elötte nefürgyééle.
2014. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Ehhez elég nagyfokú hajlékonyság kell, de egyáltalán nem lehetetlen. :) Nyújtsál sokat, de mindig fokozatosan, nehogy a hátad megerőltesd.


Én fiú vagyok és én is szopom magam rendszeresen, persze nekem könnyebb. :) De pár évvel ezelőtt még tövig is be tudtam kapni a farkam, szóval ha puncim lett volna, azt is ki tudtam volna nyalni. :)


Hány éves vagy?

2014. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Mi vagy te?:D Valami cirkuszi attrakció?! Nem bírom elképzelni h bárki is képes magát leszopni...
2015. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!