Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedden megyek elsőnek nőgyógyá...

Kedden megyek elsőnek nőgyógyászhoz, miket kell előtte csinálnom?

Figyelt kérdés

Esetleg szőrtelenítés vagy fürdés, mégis mit?

Nagyon félek..nem tudom magam lenyugtatni se.



2014. okt. 24. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fürödj le. Legyél tiszta. Ennyi. Szőrteleníteni csak ezért nem kell, ha amúgy esetleg nem szoktál. Nem kell idegeskedni! Nyugi! Gyorsan túl leszel rajta. :)
2014. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tisztálkodj meg, semmi más teendőd nincs.

Ugyanis ez a lényeg a nőgyógyásznak, hogy tiszta legyen odalent. A többire, pl. a szőrre nagy ívben tesznek.

Amit ne tegyél, hogy eszedbe ne jusson pl. hüvelyöblítést csinálni. Azt nem szabad. Ugyanis ha csinálnak valamilyen kenetvétellel járó vizsgálatot (tenyésztést, rákszűrést), ez hatással lehet az eredményre, ami nem jó.

Illetve vagy menj hosszított felsőbe, vagy szoknyába, vagy vigyél magaddal szoknyát, így azért kicsit komfortosabb, ha nem alulról pucéran kell végigsétálni a vetkőzőtől a vizsgálóágyig.

2014. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem kell feljel , nyugodj meg , megmosakszol elotte es mehetsz is ,a nogyogyasz sok pinat lat az eleteben ,ugy hogy semmi kulonos mas nincs . Egy kicsit kellemetlen de megkell szokni !
2014. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem semmi faxni. Szőrteleníts, hogy ne úgy menj mint a dzsungel, zuhanyozz előtte mindenképpen. Szerintem nem kell semmi szoknyás kabaré. Én mindig nadrágban megyek, és még soha nem volt semmi. (magánrendelő). Gondolom Te sem TB-re mész, ugye?


Ne félj semmitől, nem fáj. Ami ebben a témában fájdalmas, ahhoz adnak érzéstelenítést. A sima nőgyógyászati vizsgálathoz nem adnak, = nincs fájdalom.

2014. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Fürödj le legyél tiszta és ápolt ! Semmitől nem kell félned :) Nyugodj meg :)
2014. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

2-es nagyon jól leírta! Mosakodj meg és ennyi. Meg tényleg jobb, ha hosszabb felsőben/tunikában vagy szoknyában mész, mert csak még kellemetlenebb lenne, ha alul tök meztelenül kell ott "végigdzsalnod".

És ne aggódj, nem lesz gond, Te is ugyanúgy ki fogod bírni, ahogy az összes nő kibírja! :)

2014. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Én a 4-es vagy!


Miért pontoztatok le ennyire? Igazán kedvesek vagytok!


Én csak a tényeket és a véleményemet írtam le. Miért ezt érdemeltem? Ha azt írom, hogy parázza agyon magát keddig, és hogy a vizsgálat egy gyötrelem lesz, akkor arra 100%-os értékelést kapok? Én beírhattam volna azt is, csak az nem lenne igaz.


De akkor ezentúl mindenkinek csak azt írom, hogy rettegjen, és hogy a nőgyógyászati vizsgálat egy borzalom.


Ezek szerint nem számít igaz-e, vagy hazugság.

2014. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen női dokit keress, mert elötte könnyebb terpeszteni mint egy férfi elött.

Semmiképpen se borotváld le, mert esetleg beszólnak , mint nekem is, elég durván amiatt.

2014. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Nekem egy nő előtt nem kényelmesebb "terpeszteni", hadd döntse már ő el,'kit választ. Nekem a pasas nagyon megfelel.


Azért pontoztak le kedvesem, mert ökörséget írtál. Egyrészt a szőrnek ott szerepe van a baktériumok ellen. Az orvosok egy része nem nézi jó szemmel, ha ezt a szerepet az ember megszünteti, van aki szóvá is teszi.

Másrészt azért mert te magánhoz jársz, nem kell mindenkinek. Én vidéki kórházban kifogtam ingyen egy fővárosi magánklinika vezetőjét. Ha nem is lenne az, akkor is tökéletesen elégedett lennék az sztk-s munkájával.

Az meg, hogy te nadrágban mész, senkit nem érdekel, járkálj ott meztelen seggel. A többség hosszú pólóban vagy szoknyában jár

Nem tudom hány éves vagy, de nagyon gáz.


A többit a többiek már leírták. Semmi para. Pár perc, ha tudják, hogy először mész, nagyon kedvesek.

2014. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es!


Én a 4-es és a 7-es hozzászóló vagyok.


Egyrészt nem írtam "ökörséget", másrészt ez a "kedvesem" meglehetősen sértő.

Elárulom, hogy NEM minden orvos érzi úgy, hogy a szőr jó. Annak ugyanis nem csak védelmi szerepe van. Azon megtapadnak a bacik, és ahelyett, hogy lemosnád zuhanyozáskor, benne maradnak, és csúnya fertőzést okoznak. Nem véletlenül borotválták le régen szülés előtt a nőket. Nem csak a "látás" és a varrás miatt, hanem higiéniai okokból is. Könnyebben tisztán tartható a terület. Szülés után meg pl. szellőzik a seb, nem gyullad be, stb. Ma már pl. azért nincs a kórházak nagy részében protokollszerű borotválás, mert a nők 99%-a MEGCSINÁLJA / MEGCSINÁLTATJA magának. Előtte protokoll volt, minden műtét, szülés előtt.


Elárulok egy másik titkot, majd lejjebb egy 3-at is. A második, hogy nem járkálok "meztelen seggel", mert a nőgyógyászomnál nem a rendelő másik felében van a vetkőző, hanem a szék mellett, szóval ahogy kilépsz, már fekszel is fel. Nincs semmiféle járkálás.

A harmadik dolog, hogy az életkoromról legyen annyi elég, hogy nem tini, és nem is egyszer szültem már, = nem 1 nőgyógyászati vizsgálaton vagyok túl. Elárulom azt is, hogy még SENKI nem szólt meg azért, mert 100%-ra legyantáztatom.

Sokkal higiénikusabb, mint a szőr.


Persze te legyél olyan, mint a dzsungel, az a te döntésed.


Az orvosoknak majdnem mindegy is, amellett semmi köze hozzá. Akár így, akár úgy döntesz.


Azt azért csendben elárulom, hogy a fiúk/férfiak is a rendben tartott "seggel" élő lányokat / nőket szeretik. A szájukon, kezükön ragadó göndör szőröcskéktől kimondottan undorodnak.


A korra visszatérve, te meg elég öreg lehetsz, mert már a 20. század második felétől, igény merült fel a nők nemi szervének, hónaljának és lábainak rendbetételére. Az 1990-es években pedig már követelmény.


Hogy ki a gáz? Vajon?

2014. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!