Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy nagyon rossz az étvágyam? És hogyan, mivel tudnék javítani az étvágyamon? 15 éves fiú vagyok és szinte csont és bőr?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak egy balaton szeletet kéne betolni egy hét alatt, hanem rendesen enni, még ha étvágyad sincs.
2012. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, én is hasonló súlyprobélémákkal küzdök. Ha valóban nincs étvágyad (tehát nem válogatósság miatt nem eszel), keress fel egy gasztroenterológust, aki megvizsgálja, hogy megfelelően szívódik-e fel a tápanyag a szervezetedben, estleg nem-e az emésztéseddel van a baj.

Mindenesetre ájánlom a Diasip tépszert (patikákban recept nélkül kb 8ezer, recepttel 1800 forint, nagy rá a támogatás). 2 decis, ízesített tápszer, 2x28 darabos kiszerelésbe kapható. Nekem meghozta az étvágyamat, híztam is 10 kilót. Ezt az orvos is felírhatja.

2012. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!