Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti is az öngyilkosságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is az öngyilkosságot választották volna a férj helyében ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom bátyja felakasztotta magát mert lelkileg teljesen összetörte az amit a felesége tett. Az esküvőjük után 9 hónappal már meg is született a gyermek a családba, egy kislány. Azonban nem sokkal a gyermek születése után kiderült, hogy a feleség a lánybúcsúján lefeküdt egy férfival. A férj ezért apasági tesztet csináltatott és kiderült, hogy a kislánynak valójában nem is ő az apja. Az amit a feleség mondott, hogy a gyerek a nászéjszakán fogant meg valójában hazugság volt. A férj az eset miatt lelkileg összeroppant és öngyilkos lett. A barátom azt hajtogatja, hogy meg tudná fojtani a nőt azért amit a bátyjával tett.

Én el sem tudom képzelni, hogy mennyire fájhat az ha valakivel ez történik, könnyen lehet hogy én is az öngyilkosságot választottam volna.



2014. okt. 27. 19:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Sajnálatos!

Viszont, ha minden férfi felakasztaná magát akit megcsalt a felesége,

kihalna az emberiség!!

2014. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Az öngyilkosság nem old meg semmit. Csak fájdalmat okoz és új problémákat. Abból amit leírtál azért az élet nagy része még előtte állt. Találhatott volna valakit, aki szívből szereti és nem tett volna vele ilyet. Ennyi esélyt azért adni kell az életnek, még akkor is ha valaki őrületesen megbántott. Durva lenne ha mindenki akit megcsaltak vagy akivel szakítottak az öngyilkos lenne, még akkor is ha ez valóban extrém körülmény. De lássuk be, attól h öngyilkos lett, nem változott semmi, a felesége annó megcsalta így is és a gyerek se az övé. Viszont egy csomó fájdalmat hagyott maga mögött.
2014. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Kizart. Nincs az a no -vagy esetemben ferfi- aki miatt ingyilkos lennek. Hulye volt a no, nagy baromsagot csinalt, de nem az o felelossege, hogy a ferfi ennyire gyenge jellem volt. Az ongyilkossagert nem mast kell okolni -nagyon keves esetben tehet rola mas, ez pl pont nem olyan
2014. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
Azt hiszem előbb-utóbb mindenképp öngyilkos lett volna.Valószínűleg titkolt depressziós volt.Ez pedig nagyon jó indok volt.A hajlam öröklött.
2014. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Na, azért ennél nagyobb tragédiák is történtek már, amikből nem lett öngyilkosság! Nem elbagatelizálni akarom, de idegileg kissé gyenge lehetett a párod testvére. Évezredek óta fordulnak elő hasonló esetek. Talán nézett volna ő is magába a tette helyett, hogy mégis mit hibázhatott. Sok embert ver a sors sokkal kegyetlenebb módon, mégsem ezt az önző megoldást választják. A férjed ha feldolgozta a gyászt, akkor próbálja felfogni, hogy a testvérével sem volt minden rendben agyilag. Remélhetőleg neki ilyen hajlamai nincsenek, de az első fenyegetőzés, vagy bármilyen jel után menekülj, mert ez a viselkedés nem normális(és örökletes)!
2014. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%

Semmiképpen nem választottam volna az öngyilkosságot. Nem dobnám el az életem valaki más hülyesége, szemétsége miatt.

Valószínűleg a férfinél ennek már volt valamilyen előzménye, volt valamilyen mentális problémája.

Most képzeld el, ha mindenki öngyilkos lenne, akit bármilyen csalódás, fájdalom, veszteség ér?

Nagyon gáz, amit a felesége tett. De ő még új életet kezdhetett volna.

2014. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%

Férfiként kizárt, akkor már előbb tekerem ki a nő nyakát...

Valójában persze az se valószínű, inkább keresek egy ügyvédet, és beadom a pert az apaság vélelmének megdöntése tárgyában... oszt jónapot.

(ha ezt nem tette meg, akkor szerintem helyette már senki sem teheti, ergo az öngyilokkal elérte, hogy utána mindent a "kvázi-gyereke" - illetve hát a nő örököl... ügyes)

2014. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
49%
Ha én is ilyen balfácán lennék, öngyilkossági szándékkal biztosan tökön szúrnám magam. De én mindig gondosan megválogattam, hogy kit veszek feleségül.
2014. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
19%
Én előtte a csajt öltem volna meg. V inkább kínoztam vna meg és csak utána ölöm meg ha már öngyilkos leszek. Bár mondjuk ott van az a szerencsétlen kisbaba aki semmiről se tehet.
2014. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Szerintem az válthatta ki az öngyilkosságot, hogy a kislányról akit a sajátjaként szeretett kiderült, hogy nem is az övé valamint a nő akit a párjául választott becsapta és más gyermekét akarta felneveltetni vele. Ez sokkal rosszabb, mint egy sima megcsalás, ami miatt normális ember biztos nem lenne öngyilkos. Szerintem én is összetörnék ha beleélném magam abba, hogy apa leszek, meg is születik a gyermek akivel a szemem fényeként bánok, de aztán kiderülne, hogy az egész egy nagy átverés.
2014. okt. 27. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!