Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazug disznó a férjem, mégse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazug disznó a férjem, mégse tudom elhagyni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

28 évesek vagyunk, egy 3 éves kislánnyal, rendezett családi élettel - eddig.

Férjem (legyen Zoli) 2012 januárjában munkahelyi balesetet szenvedett, azóta itthon van. Egyikünk sem keresett valami nagyon jól, átlagosan élünk, de megvan mindenünk. Zoli a baleset után állítása szerint depresszióba esett, munkahelye már nincs (amit felajánlottak nem fogadta el), az én fizetésem + a rokkant nyugdíj elég kevés. Nyár végéig volt megtakarításunk, de mostanra feléltük. Köszönhetően, hogy a kedves férjem rászokott a cigire is. Viszont egyre többet jár el a "haverokkal". Múlthét szerdán is voltak szórakozni, erre másnap összefutottam a haverjával (ahova mentek állítólag) és közölte, hogy nem is volt buli, családi okok miatt elmaradt. Kérdőre vontam, azóta sem válaszolt. A kislánnyal nem kommunikál hetek óta, azt mondja a "depresszió" miatt. Régebben is voltak ügyletei, a családom nagy része nem kedveli a tettei miatt, de én kitartottam mellette. Eddig. Most nem tudom mi legyen. Hova menjek? Váljunk el? Abba nem megy bele. Holnap dolgozok, korán kéne kelnem, de nem tudom itthon hagyjam-e vele a kicsit vagy bevigyem az oviba. (Szünet van nekik is, csak összevont csoportban vigyáznak rájuk.) Nem mellesleg jelenleg sem tartózkodik itthon, viszont szerintem megcsal. Sajnos bocsájtottam már meg neki egy "megcsalást", így most nem tudom mi van.

Segítsetek! :(

Köszönöm!



2014. okt. 27. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kislányt inkább vidd be az oviba,mi van ha haza se talál a derék ember?Szegény ott lenne egyedül étlen szomjan.Ha te elakarsz válni a kutyát nem érdekli ő bele megy e vagy sem.Ha haverozni bulizni el tud járni,akkor munkát is kereshet magának.28 éves vagy,kutyából nem lesz szalonna.Ez csak rosszabb lesz.
2014. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

:)

Elsősorban a kislányomat nézném ! Én már másodlagos vagyok ha van egy gyerekem aki azért nem kap nagyobb anyagi biztonságot mert az apja rászokott a cigire és felélték a tartalékokat !

Sajnos azt látom hogy a férjed ki szeretné húzni magát a kötelességei alól hiszen az apa a családfenntartó ... !

A megcsalást sem néztem volna el !!!

Érthető hogy a családod nem éppen kedveli a férjedet de szerintem a szüleidhez bizalommal fordulhatsz !

Én is azt tenném ! A gyereket elvinném az oviba és elkezdenék azon gondolkodni hogy hogyan biztosítsak neki normális életet ! Nem pedig csöbörből vödörbe esni a férjemmel kapcsolatban

Szerintem mindenki szívesen leírja a tanácsait de ha nem fogadod meg akkor mit sem ér az egész !

Tudom hogy nehéz de ezt nem viheted így sokáig nem veheted át a férfi szerepét !

Idővel majd visszagondolsz és azt mondod majd hogy miért nem előbb léptem meg ezt a lépést !

Remélem tudtam segíteni !

Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan privátba is ! Szívesen adok tanácsot :)

2014. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Cycush válasza:
egyetertek az elozovel,nagyon sajnalom hogy ilyen helyetet kell kibirj,oszinten szolva en nem ismerlek titeket,sem a pontos korulmenyeket de szerintem ezt nem kellene hagynod,a ferjed egy barom komolyan mondom.Valj el tole,kedj uj eletet mert tuti csak rosszabb lesz a helyzet kesobb,ismerem en az ilyen szitut.
2014. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szemet megjegyzes, de csak gratulalni tudok hogy megbocsatod a megbocsathatatlant es amikor megismetlodik, meg megkerdezed mit tegyel. Egyertelmu: Hagyd el. A kislanyt pedig ne bizd ra, nem hiszem hogy van olyan allapotban. De most komolyan, milyen eleted lesz mellette? Ha ezt akarod, maradj csak vele.
2014. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Nem eléggé egyértelmű, hogy hüly..ek vagy nézve?! Nem dugd homokba a fejed! De tudod mit? Nem tudod elhagyni? Mert "biztosan szereted" na, akkor megérdemled a sorsod! Még azt is meg kell gondolnod, a gyereketeket rá merd e bízni! Gondolkodj már, még ha nehezen is megy!
2014. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Már nem az első ilyen stílusú kérdést olvasom. Elég régóta vagyok itt az oldalon, és senki sem szokott fiktív neveket adni. Most meg a férjed, aki legyen Zoli, és egy másik kérdés, ahol az alkalmi szeretőről kiderül, hogy nős, ő meg legyen Viktor.

A leírás részletes, cseppet sem személyes...

Már megint valami szakdolgozathoz gyűjt valaki anyagot?

2014. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Aki gyereket csinál, annak nincs depresszió, meg ilyenféle úri muri. A gyerekéért felelősséggel tartozik, ha a belét kiköpi is.

2. A válás nem Tibi bácsi három kívánság műsora - ha az egyik fél beadva a válókeresetet, akkor a bíróság felbontja a házasságot.

3. A megcsalást meg lehet bocsátani, de, mint a példa mutatja... minek?

2014. okt. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagyd el a gyerek a legfontosabb most ha meg megcsal többször ak egyértelmű. 5-nek igaza van.
2014. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A férjed nem depressziós, hanem önző... járasd el kezelésekre, ha erre hivatkozik. Ha nem megy el orvoshoz, akkor meg lehet mondani, hogy megnézheti magát.

Ő már nem érzi jól magát veletek, próbál elhatárolódni, ezért is nem foglalkozik a lányotokkal. Nem akarja tudomásul venni, hogy apa.

A végén még ő fog otthagyni...

2014. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

"Szeretni azt jelenti, hogy fölfelé nézünk egymásban. Ha ez nincs, tudd, hogy már nem szeretsz, vagy nem szeretnek.


Egy kapcsolat - még a jó is - sokféle gyötrelmet rejthet magában. Vad indulatokat, haragot, kétségbeesést. Néha hűtlenséget is. Mégis azt mondom: addig érdemes benne maradni, amíg a "szív szeme" átlát a viharok felhőin. Amíg benne van az, amit szeretetnek nevezünk. Akkor kell kiszállni, amikor azt érzed, hogy egy kapcsolat rosszabbá tesz, lesüllyedsz benne. Ez a "ne tovább!" pillanata.


A szeretet azt jelenti, hogy fölfelé nézünk egymásban. Ha ez nincs, tudd, hogy nem szeretnek. Bármi lehet két ember között: összeveszhetnek, szakíthatnak, megbánthatják egymást. Néha a megcsalás is előfordulhat. Egy nem fér bele: ha nem fölfelé néznek rád, hanem közönyösek, vagy lefelé tekintenek.


A szeretet ugyanis hatalmas felhajtóerő. Emel, s túllép minden ellenerőn. Megbocsát, kiegyezik, és nem enged el. Nem akar elmenni. Láthatatlan karokkal ölel - akkor is, ha a lelketek másik, alacsonyabb szintjén éppen összevesztek, vagy megbántjátok és ellökitek egymást.


Amíg szeret valaki, többnek lát, mint amilyen vagy. Szebbnek, okosabbnak, kedvesebbnek, kívánatosabbnak. Fölfelé néz rád. Nagyobb értéknek vél, mint amilyen vagy. Azért sem akar elengedni, és te is így vagy vele. Ha ez a "fölnézek benned" megszűnik - vége a szeretetnek. Onnan kezdődik a közöny, az idegenség. Ilyenkor már nincs oldószere az indulatoknak. Megszűnt köztetek az, ami összetartott. Sőt, így is mondatnám: ami miatt érdemes volt együtt maradni. Ilyenkor már nem húz a mágnes. Jobb különválni.


Ha nincs szeretet, menj tovább. Nem vesztesz semmit. Sőt, néha nyersz: önmagadat."


(Müller Péter)

2014. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!