Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy pasi, már többször...

Tetszik egy pasi, már többször szemeztünk és mosolygott rám meg bámult, teljesen ugy látom, hogy én is bejövök neki. Csak köszönőviszonyban vagyunk, még nem sikerült többet beszélnünk, mert elég ritkán és rendszertelenül találkozunk. Mit is tegyek?

Figyelt kérdés

Multkor egy buliban találkoztunk, de még mindig csak néztük egymást, mert ő hiába mosolygott rám, én zavarban voltam, és nem tudtam én is olyan felszabadultan rámosolyogni stb. (hozzáteszem, még nem tart köztünk ez a dolog régóta, csak néhány hete. )

Nem tudom, legközelebb mikor fogunk találkozni, de nagyon szeretnék vele megismerkedni.

Facebook-on ismerősök vagyunk, azon gondolkoztam már, hogy ráírok ott a cseten. Szerintetek ez gáz lenne? Vagy várjam meg, hogy ő kezdjen? Csak az a baj, hogy ahogy a multkori reakciómat átgondolom, a számára nem tűnhetett olyan egyértelműnek hogy bejön nekem, mivel zavarban voltam. Nekem legalábbis biztos nem lenne tutira egyértelmű. Szóval mivel több ember véleménye mégis többet tesz, szerintetek mi lenne a helyes? Várjam meg, mig személyesen tudunk találkozni és beszélni? Vagy irjak neki nyugodtan? De nem akarok rámenősnek és túl nyomulósnak tűnni sem, nehogy félreértse, hogy mit akarok! Eddig sose voltam az a tipus, aki FB-n nyomult volna rá valakire, meg ő se tűnik olyannak, ugyhogy ezért dilemmázom most. Köszönöm, hogy végigolvastátok, és mégjobbank öszönöm, ha válaszoltok is rá!


2013. máj. 26. 14:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Pasik, ha ti ilyen helyzetben lennétek, hogy tetszik egy csaj, de még nem beszéltetek, mit szólnátok, ha FB-n rátok irna? Nem néznétek hülyének, vagy nem gondolnátok túl rámenősnek??? Meg azt se tudom, mit irjak neki, elvégre azt mégsem irhatom, hogy "szia, nagyon bejössz, hivj már el valahova" :D
2013. máj. 26. 14:17
 2/5 aszomszedneni ***** válasza:
nem gáz . az , hogy mit írj neki ... ööö talán érdeklődj a múltkori találkozással kapcsolatban valamiről !? F 27
2013. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Teljesen megertelek,en is ebben a cipoben jartam.Honapokig vacilaltam,aztan vegulis nem irtam.Mara mar tovabb leptem.De hogy valaszoljak.Nagyon bator vagy hogy mersz irni."Szia.Remelem nem zavarok.A multkor talalkoztunk egy buliban.Mivel nem tudtunk beszelgetni szemelyesen,gondoltam itt megkereslek.A buli ota mi tortent veled?..."Valami ilyesmi.De semmikep ne a szia mizu szoveggel tamad le.Ha latod hogy fent van akkor 5-10 perc elteltevel irhatsz.Remelem tudtam segiteni,sok sikert.20/L
2013. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a pasi nem keresett téged? Közben személyesen nem találkoztatok?
2013. máj. 28. 20:00
 5/5 anonim válasza:
39%
ird neki azt h "szia! buli van a tangámban, és te vagy a díszvendég"
2013. nov. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!