Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitseg, tanacsokat tippeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg, tanacsokat tippeket kerek. (fiuk, ha ti hasonlo helyzetet elnetek meg mit tennetek? )

Figyelt kérdés

Baratommal 1 evet jartunk es az evfordulora egy hetre szakitottunk,mert veszekedtunk..feltekeny voltam,veszekedtunk,eleg volt szakitottunk..aztan en beszelgettem egy regi barattal o folytatta azzal a lannyal aki miatt en feltekeny voltam..ket reggel egyutt jottem a "regi" barattal suliba (es lathatolag ez zavarta a volt baratomat) na es ma reggel megcsokolt..rettenetesen ereztem magam,mert hogy nekem nem tetszik es en meg a volt pasimat szeretem..mondtam is baratnomnek es ezt hallotta volt baratom is..es akkor az elejen mondta,hogy az jo meg mittudomen aztan egesznap nem szolt hozzam,meg ott szomorkodott,baratnommel "lelkiztek" es konnyezett is meg minden..nagyon szarul ereztem magam,buntudotom van..

Kesobb beszeltem enis vele es azt mondta,hogy leszerepeltem elotte,nem hitte volna ezt rolam es hogy o tobbet nem tudna megcsokolni..

Nagyon szeretem es akarmit hajlando vagyok megtenni,hogy megbocsajtson es ujra egyutt legyunk..lehet baromsagnak tunik,de szeretnem megprobalni..szoval tanacsokat kernek,hogy hogyan kozeledjek fele es engeszteljem ki..

(egyebkent megcsaltnak erzi magat,amugy megertem enis szarul ereznem magam az o helyebe..tudom,hogy enis hibas vagyok ezt neki is elmondtam,de csak annyit mondott,hogy viseljem a kovetkezmenyeit..)szoval,tanacsokat. elore is koszi :)


2014. máj. 23. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
nem lehet helyrehozni. te voltál féltékeny és te ismerkedtél valakivel aki rád nyomult amit tudnod, érezned kellett
2014. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!