Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjek a nőgyógyászhoz?

Elmenjek a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Mivel 16 éves koromig nem jött meg a menstruációm, (majdnem) két éve elmentünk az orvoshoz. Megvizsgált, vettek vért, volt ultrahang, a doktor szerint fejletlen a méhem. Kaptam egy hormongyógyszert, amit szedtem néhány hétig, és úgy már megjött, tehát abban állapodtunk meg, hogy még várhatunk, hátha megjön magától. Ez meg is történt néhány hónap múlva, nagyon megörültem, de a következő csak 5 hónap múlva jött, a rákövetkező 2 hónap múlva, és most, immáron 6 hónapja semmi. Viszont egyfajta váladék jön ott, lent, nem annyira híg, van, amikor fehér, van, amikor sárgás, és nagyon büdös... Még akkor is érzem, ha nadrág van rajtam. Nem halszag, hanem inkább olyan egy kicsit, mint a kakiszag, kesernyés, szúrós, állott, nem savanykás. De viszont nem viszket, meg semmi ilyesmi. Korábban is volt szaga, de most mintha büdösebb lenne, és egy kicsit a hasam is fájt.

Az a kérdés, el kéne mennem megint a dokihoz, igaz? :(

18/L



2014. nov. 21. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, menj el, nehogy később legyen problémád belőle. Javulást.
2014. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot, bár gondoltam, hogy azt mondjátok, menjek el, de hát végül is, mi mást írhatnátok. Igazából ez a kérdés a végső kétségbeesés szülötte, az utolsó remény, hogy megoldódhat ez az egész orvos és fáradozások nélkül.
2014. nov. 21. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, magától nem oldódik meg. Menj el dokihoz.
2014. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!