Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe gátrepedés lehetséges a...

Enyhe gátrepedés lehetséges a szextől?

Figyelt kérdés
2 éve élek rendszeres szexuális életet, de most volt 2 hónap szünet mert a barátom elutazott. Most jött haza, és amikor két hónap után először szeretkeztünk, azóta nagyon fáj a hüvelyem bejárata a fenekem felőli oldalon, és a tükörben néztem hogy mintha vékonyabb lenne a ,,gát" mint eddig...... Hétfőn megyek nőgyógyászhoz, remélem azt mondja hogy elmúlik és nem kell összevarrni meg ilyenek... De egyáltalán lehetséges hogy a szextől berepedt?
2010. jan. 30. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Két hónapja nem éltél nemi életet, és most gondolom nagyon hevesek voltatok. A gát nem reped olyan könnyen, a hüvely tágulékony, így a bemenete is. Ha berepedt volna vérezne! Nem lesz semmi bajod. Viszább az agarakkal!!!
2010. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Szülésnél sem reped be, gondolom annál nem nagyobb a barátodé, mint egy baba és a hevesség sem lehetett azért akkora mint amikor egy baba kijön. Nyugi, csak pánikolsz, semmi bajod.
2010. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi, azt akartam írni, hogy szülésnél sem mindig reped be...
2010. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Túl gyorsan tágult és ez olyan mint a rándulás, húzódás.Nem tudom a férfiak sokszor mit gondolnak rúgóra jár az?
2010. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Én 10 éve élek nemi életet,és bizony,mikor a férjemmel hevesebbek vagyunk,a gátamon a bőr felreped,néha kicsit vérzik is,mivel érzékeny mindenhol a bőröm.Összevarrni biztosan nem kell,de néha előfordulhat hogy érzékennyé válik,sőt lehet,hogy csíp,amikor pisilsz.Én is paráztam,de a dokim megnyugtatott.Összevarrni biztos nem kell,ne aggódj,max.ilyen időkihagyás után legyetek óvatosabbak,és legyen hosszabb a petting.26/N
2010. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó: köszönöm, te nyugtattál meg a legjobban, azért elmegyek hétfőn orvoshoz, már úgyis esedékes egy vizsgálat, de örülök hogy semmi komoly baj nincs. Most tényleg pihenünk egy kicsit, bár ez a legrosszabkor jött, mert ugye leírtam mi a szitu.. :D de hát kibírjuk, imádjuk egymást.
2010. jan. 30. 23:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia.Utolsó vagyok,szívesen,örülök,hogy segíthettem.:)a doki miatt most tényleg érdemes addig a sexet hanyagolni,mert a dokik sem szeretik,ha akció után kell vizsgálniuk a pácienst,mivel ha pl.rákszűrést is csinál,akkor állítólag befolyásolja a szex a hüvelyflórát,és ezzel az eredményt(pedig áll.méhnyakról vesznek kenetet,de hát ki tudja???).Utána nyugodtan lehet,csak mint írtam,több petting társuljon,és ne legyen olyan vad az együttlét,viszont használjátok ki az együtt töltött időt,úgyhogy doki után hajrá.Ja,és azt tapasztaltam,hogy minél többet csináljuk és nincs annyi kihagyás,max. egy nap,nem repedek,mert a bőröm alkalmazkodik.Tehát holnap estétéől hajrá!!!;)))26/N
2010. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező rendkívül buta kérdést tettél fel és szomorúan látom,hogy a saját testeddel és működésével kapcsolatban ennyire nem vagy tisztában...

A gát sokszor egy CSECSEMŐFEJ kibújását is kibírja,nem hogy a barátodat :))

Hacsak nem a KING KONG barátod :D:D:D:D

2010. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem lenne elég csak válaszolni és nem minősíteni a kérdezőt és a kérdést?
2010. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszönöm a megvédést de ezen az oldalon már megszokhattuk a minősítést :D

Utolsó előtti: tisztában vagyok a testemmel, de ha neked nagyon-nagyon fájna egy szeretkezés után a hüvelyed bemenete, akkor biztos megijednél te is, hogy valami nincs rendben.

De már nem fáj egyáltalán, így utólag belátom hogy nem volt semmi bajom, köszönöm a válaszokat.

2010. febr. 1. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!