Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Milyen érzés menstruálni?

Csajok! Milyen érzés menstruálni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó -
2014. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg a hasfájás a rossz benne
2014. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
15:09: Mi a rossz benne? Vagy mihez hasonlítható?
2014. dec. 24. 15:12
 4/9 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy hülyén hangzik, de olyan mintha egy gereblyével karcolgatnák a méhed. De vannak szerencsés lányok akiknek nem is szokott annyira fájni a hasuk. Én nem tartozom közéjük, nagyon szenvedek.
2014. dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a rossz benne, hogy az ember érzékenyebb

Szóval sokkal jobb, mikor nincs meg

Sokkal több mindent lehet csinálni - Majd meglátod

2014. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem magával a menstruációval semmi bajom. Ha görcsöl a hasam, akkor csak egy kicsit, talán egyszer volt olyan, esetleg kétszer, hogy nagyon erős görcs rohamozott meg és altatót kellett bevennem, mert semmilyen görcsoldó nem használt, de egyébként minden rendben van. Ha betétet használsz, érzed, ahogy folyik ki, az picit sztem "vicces". Tamponnál nem érzel semmit.

Ami rossz: nekem első napokban mindig hasmenésem van, de sztem nem sokan vannak, akik minden hónapban emiatt otthon maradnak. Nincs mindig lehetőség WC-re menni, vagy simán csak undorító az a klozett, ami épp van. Tampont viszont muszáj cserélned. Na ez elég kellemetlen. Az ember ilyenkor amúgy is nyűgös, az átázás veszélye pedig még a "legtapasztaltabbakat" is bármikor utolérheti.

2014. dec. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem maga a vérzés a rossz.Hanem ami vele jár!Az,hogy folyik a vér az fura érzés :D

Legrosszabb a hasgörcs,nekem amikor megjön van hogy nem bírok felállni annyira görcsölök,nem tudom mihez hasonlítani ezt az érzést.Akkor nekem is hasmenésem szokott lenni az első 2-3 napban,de nem durván szerencsére.Akkor a tisztálkodás.Én betétet használok,de van,hogy átázik vagy mellé folyik,ilyenkor bugyi csere. Vagy mikor megjön és tiszta vér vagy reggel.Le kell fürdeni konkrétan,mindent kicserélni,kimosni.

Ha tudod,érzed,hogy kb mikor fog megjönni akkor mindig be kell készíteni egy bugyit plusz betétet/tampont. Jó ha van nálad nedves törlőkendő. Szerencsére nekem eddig napközben csak olyan helyen jött meg ahol nem volt gázos (pl egyik barátnőmnél,ugye ott letudtam fürdeni,kaptam váltó ruhát) Általában reggel vagy véresen kelek vagy ahogy felállok zutty :D


Ezeket azért írtam le,mert nem írtad le konkrétan mire gondolsz.Mint írtam maga az,hogy folyik a vér a hüvelyből az nem fáj meg semmi. Ami vele jár azok a kellemetlen dolgok.


De mivel én már 7 éve mensizek mindenhez hozzá szoktam és mindent úgy tudok alakítani,hogy jó legyen:) Algoflex-M is mindig van itthon,amint elfogy megyek és veszek :)


22/L

2014. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jó! Van hogy annyira görcsölök és fáj a fejem hogy fel sem tudok állni! De hála istennek magas a fájdalomküszöböm! :))
2015. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem alig vannak fájdalmaim, néha egy kis hasfájás, de azt túl lehet élni. Csak az a szar, hogy érzem ahogy folyik a vér, és ha 45 percig ülök egy órán aztán felállok, mindig úgy érzem, mintha tökre átáztam volna. Na meg tesin összeszorított lábakkal futok, de érzem ahogy bevág a levegő.

Amúgy semmi különös. :D

2015. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!