Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minimális vérezgetés vagy...

Minimális vérezgetés vagy alvadt vér távozása a szervezetből lehet alhasi vérbőség jele?

Figyelt kérdés
Ezt tapasztaltam, akkor mikor sem peteérésnek, sem menstruációnak nem lenne itt az ideje. Tudom, hogy már volt hasonló kérdés az oldalon, de kielégítő választ nem találtam sehol sem.
2010. febr. 5. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma lehet valoszinüleg,vagy ciszta .
2010. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vérbőségre azért gondoltam, mert rengeteget szoktam forró vizes kádban ücsörögni. De sajnos nem tudom, honnan tudhatom meg ha vérbőségem van, van e valami jele egyáltalán? De remélem nincs semmi ciszta.
2010. febr. 5. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Na várj.A vérbőség kialakul melegtől,masszázstól,sporttol,de ez muló állapot.Ez nem egy betegség,egy normális reakció hogy bizonyos dolgok hatására több vért kapnak a tested egyes részei. A közti vérzéseket hormonproblémák okzozak,menj el nőgyógyászhoz
2010. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!