Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Féltékeny vagyok a barátnőmre!...

Féltékeny vagyok a barátnőmre! Mit tegyek hogy tereljem a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Nekem még nincs meg,de a többi osztálytársamnak igen.

Eggyiknek 2014.dec.8-án jött meg a másiknak asszem 2015.jan.9

mindíg feljegyzem magamnak hogy barátnőim mikor menstruálnak.(naplómba) :P Normális ez?

a legjobb barátnőmnek pedig ha megjön akkor duzzogok,vagy nemtom de olyan rossz érzés fog el,és nemtom mitöl.

én próbálok nem gondolni rá de nem megy.

11/L

(osztálytársaim 11,12,13, évesek)

még nincs meg.



2015. jan. 11. 18:20
1 2
 1/15 anonim válasza:
11 évesen ez még normális. Én 16 éves vagyok, és nekem 14 évesen jött meg. Akkor én is szorongtam, hogy miért nem jön még megfelé, orvoshoz is voltam, de makk egészségesnek bizonyultam. Várd ki az időt. Nem mindenki érik hamar, amivel nincs semmi gond. De hagyd a barátnőid menzeszét, inkább a naplódba saját magadról írj.
2015. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem 15(!) éves koromban jött meg! Tehát még gimnáziumban is ezt éltem át.Én írígy éppen nem voltam, csak már szégyelltem. Telesen egészséges voltam, vagyok, csak ilyen alkat, talán a vékonyságom is hozzátett. Szerintem normális amit érzel, de ne hagyd, hogy elhatalmasodjon rajtad, még bőven a normális, hogy nem menstruálsz, ne foglalkozz ezzel! :)
2015. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Jó ráérős még az élet 11 évesen : DD


Duzzoghatsz még bármin, gyerek vagy :)

2015. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ne aggódj bőven van még időd.

Féltékeny meg ne legyél.Mikor majd neked is megjön,hidd el soha többé nem fogod várni.Nem valami kellemes dolog!:D 20/L

2015. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem venném el a kedved ilyennel, hogy "nem valami kellemes dolog"... Én pl. szeretem, valahogy mindig jó érzéssel tölt el, hogy ismerem a jeleit a testemnek, ez természetes dolog, persze olykor jár nehézségekkel, de tudat alatt mindig érzi az ember, hogy ettől igazán nő, és egyszer maj anya is lehet! :)
2015. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*majd :)
2015. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan szint hogy én irígy vagyok a haveromra mert elment pisilni vagy mert levegőt vett. Azért ez már eléggé beteges. Addig örülj míg nincs gyereket úgyse akarsz még az meg minden hónapban csak a baj van vele.
2015. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Inkább örülnél neki -

Ha tudnád milyen rossz

2015. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Addig jó, míg nincs ilyen probléma

Meg nem kell betétet venni

2015. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Így legalább tudsz tornázni meg sportolni
2015. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!