Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért gondolok mindíg az...

Miért gondolok mindíg az öngyilkosságra? Hogyan tereljem el a gondolataimat?

Figyelt kérdés
Nem akarom megtenni, de mégis folyamatosan arra gondolok. Mindíg eltervezem, hogy vonat elé ugrok, nekihajtok egy fának, elüt egy kamion stb... Mindíg ez jár a fejemben, nem tudok másra gondolni. Nagyon szar érzés de nem tudok ellene tenni.
2015. jan. 5. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

én is szoktam gondolni rá, belőlem ez a szar társadalmi környezet váltja ki, a kilátástalanság, az orbán féle gátlástalanság


én se tenném meg

2015. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak nehéz időszakai.

Az élet nem a boldogságról szól hanem a kiegyensúlyozottságról.

Lesznek jó idők, lesznek rossz idők de mindkettőre igaz , hogy "elmúlik". Ez néha elővigyázatoságra int, néha pedig vigasz.

2015. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi miatt vagy szomorú?
2015. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát ezzel a dologgal nem vagy egyedül. Az én életem kb egy év alatt teljesen tönkre ment, minden amit felépítettem .... nincs erőm elkezdeni megint mindent.

Én nem eltitkolt szándékkal böngészem a gyak kérdést hátha találok vmi kevésbé fájdalmas halált de eddig két verzió az amihez lenne bátorságom.

1 sok paracetamol mondjuk 100 db egyszerre

2 most jó hideg van 2doboz stillnox egy kis frontinnal és egy éjszakát eltölteni az udvaron..


lehet a másodikat választom....

2015. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!