Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen érzés amikor először...

Milyen érzés amikor először megjön? Ti éreztétek vagy meglepi? Hol voltatok? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:

15 éves voltam,hirtelen jött meg,itthon

szörnyű volt,mert 10(!!!!!!!) napig véreztem de olyan szinten hogy 1 órán belül legalább 4-5x kellett éjszakai betétet cserélnem :( 16/l

2015. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem 4 napja jött meg. :)

otthon voltam,és már éreztem hogy meg fog jönni :)

nagyon jó érzés volt,és 12 vok

2015. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Erezted hogy folyik?
2015. jan. 17. 21:20
 4/10 anonim válasza:
12 voltam,itthon jött meg.Normális esetben nem csak úgy hirtelen megindul mintha a csapot nyitnák meg és én szoktam érezni,de van aki nem és ha rosszkor jön a meglepi elég kellemetlen.
2015. jan. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16 voltam ès reggel èbredèsnèl vettem èszre. Utána egèsz nap fájt a hasam. Egyèbkènt nem szokott fájni már csak ritkân
2015. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11/L Most jött meg harmadjára.Nekem suliba jött meg az első töri órán.Éreztem hogy valami nedves ott alul.Szünetbe raktam be betétet,de nagyon rossz volt.Kicsit váratlan volt.
2015. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap

este jött meg. 11L. De én nem éreztem csak az anyukámhoz rohantam oda hogy véres.

2015. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15 éves voltam. Előtte egy héttel már éreztem. Suliban volt. Egy fellépés előtt. De szerencsére semmi gond nem lett belőle. 16/l
2015. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14 voltam. Itthon történt de vendégek voltak, játszottam az unokatesómmal, aztán zuhanyozni mentem, és akkor láttam, kicsit átáztam. Megijedtem nagyon először, pedig tudtam mi ez. Én nem éreztem hogy folyna, a fehérfolyás miatt már hozzászoktam az érzéshez, így nem tűnt fel. Mondjuk a hasam az előtte este fájt, és aludni se tudtam, de azt hittem, csak valami olyat ettem és az okozza.:)
2015. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez elég vicces történet!Egyszer suli előtt már éreztem hogy már nem sokára meg fog jönni,de úgy nem foglalkoztam vele!Mikor haza értem akkor láttam hogy olyan a bugyim(nem voltam benne biztos hogy az mert rózsaszín bugyim vol és azon nem látszott hogy piros-e),erre kicsit megilyedtem,de nem csináltam semmit mert egyedül voltam itthon vártam hogy valaki hazajöjjön!hazaért a nővérem,belépett az ajtón és én ezzel a mondattal fogattam:Mini(így becézem a tesóm),nekem most vagy megjött vagy összef*ostam magam!:DDDDAztán sajna kiderült hogy megjött,de minden esetre nagyont nevetett rajtam tesóm!:D
2015. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!