Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Éreztétek már azt, hogy nem...

Éreztétek már azt, hogy nem érdekeltek senkit, túl unalmasnak gondolnak? Ha igen, milyen érzés? El lehet ezt fogadni? Én már azon is gondolkoztam, hogy nem hiába van így. ) :

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2014. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én tudom magamról hogy full unalmas, casual arc vagyok. meg lehet szokni.
2014. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki érdekes valamennyire.
2014. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Volt ilyen.

Elég sz-r volt,már kezdtem elfogadni, nem igazán akartam közösségbe járni...csak egyedül csináltam amit szerettem:fotóztam, rajzoltam,olvastam,tanultam,filmeztem,kutyáztam stb aztán találkoztam a párommal,aki a legjobbat látja bennem és ráébresztett hogy k-b-sz-ttul nem vagyok unalmas :D

2014. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sokan mondják, hogy ez ilyenkor a te hibád, mivel ha aktívabb lennél, akkor mások is érdekesebbnek tartanának. De az a tapasztalatom, hogy csak bizonyos emberek tartanának érdekesebbnek, olyanok, akikkel nem biztos, hogy kezdenél.

Szerintem ez az állapot hordozhat veszélyeket is, mert ilyenkor könnyen megzuhan az ember, és áteshet abba, hogy függővé válik egy másik embertől például.

2014. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!