Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor ugye teljesen biztos,...

Akkor ugye teljesen biztos, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Peteérésem napján történt egy kis baleset, lecsúszott a gumi, a vége nem bennem volt, szóval nagyon kevés folyhatott belém.

Nem vettem be 72 órásat.

Ma megjött (mára vártam) hihetetlen nagy görcseim vannak, és normálisan vérzek (bár ami nálam normális, az másoknál rengeteg..).

(Azért kérdezem, mert hallottam olyan esetekről, ahol terhesség alatt is menzeszeltek a kismamik..)


Előre is köszi a válaszokat!


2010. febr. 7. 14:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
terhesség alatt is menzeszelhetnek de az jóval kisebb mennyiségő, barnás, és feleannyi ideig tart
2010. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Hát.. Ezt nem írták le.. :)

Akkor nem is tesztelek, szerintem felesleges lenne.

2010. febr. 7. 14:14
 3/36 anonim ***** válasza:
20%

Akkor biztos, hogy nem vagy terhes, ha szűz vagy...

De nem valószínű egyáltalán.

2010. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Hogy lenne szűz, ha egyszer szexelt???

És mi ez a "ha szűz, nem eshet teherbe"? omg... ezért tart itt az ország, ennyi buta embert!

Nagy felelőtlenség volt részedről nem bevenni a 72 órásat, ugye tudod? Lehetsz terhes simán! Én a helyedben időpontot kérnék a nőgyógyászomhoz!

2010. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

1-1. :P

Akkor lehet mégis tesztelek.. Nem tudom..

2010. febr. 7. 14:22
 6/36 A kérdező kommentje:

14:22

Asszem te félreértetted.. Gondolom arra utalt, hogy 100%os védekezési módszer nincs. Akkor lehet teljesen kizárni a terhességet, ha nem szexelünk.


Tudom. De nagyon kevés kerülhetett belém, azt meg utána kimoshattam.. Ha mégse, hát akkor lesz egy gyerekem, akit felnevelek. :)

2010. febr. 7. 14:24
 7/36 anonim ***** válasza:

Lehet félreértettem, elnézést!

Viszont hihetetlen, ennyire nem figyeltél biológián? Nagyon felelőtlen vagy! Tesztelj, vagy irány a nőgyógyász, ne itt kéregess tanácsokat!


(bocs, ha kicsit nyers voltam, de a tudatlanság mindig felbosszant!)

2010. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

feleslegesnek tartottam bevenni... Ha egyszer nem kerülhetett belém...

Ja, és bioszórán ott voltam.

A stílusodon pedig szerintem változtatni kéne..

Többet ne válaszolj, köszi!

2010. febr. 7. 14:31
 9/36 anonim ***** válasza:

figyi sztem baromira nemvagy terhes. énvagyok az első. a teherbeesés nemúgy működik, még azsem esik mindig teherbe aki peteéréskor szexel, és beléélveznek és nem védekeztek. a terhesség nem törvényszerű.

azt mondod nemis kerülhetett beléd sperma, ráadásul meg is jött....nemvagy terhes. nőgyógyászhoz meg baromira felesleges ezért elmenned, sztem ezért vannak mindig sokan az orvosoknál, mert sokan ha egy szőrszállal több szőrük nőtt már ott dekkolnak az orvosi váróban.

nem vagy terhes. de ha félsz, egyszerűen vegyél egy tesztet, 800ft a rossmannban.

bár terhességi tesztet az elmaradt menstruációkor szoktak csinálni, dehát istenem...:D ha elmúlik a menzeszed csinálj egy tesztet és kész.

2010. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Dokihoz majd úgyis mennem kell, tabit íratni. Nem kellenek nekem ezek a görcsök... Meg néhanapján az idegeskedések..


Köszönöm a válaszod! :) Megnyugtató volt.

2010. febr. 7. 14:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!