Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor ugye teljesen biztos,...

Akkor ugye teljesen biztos, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Peteérésem napján történt egy kis baleset, lecsúszott a gumi, a vége nem bennem volt, szóval nagyon kevés folyhatott belém.

Nem vettem be 72 órásat.

Ma megjött (mára vártam) hihetetlen nagy görcseim vannak, és normálisan vérzek (bár ami nálam normális, az másoknál rengeteg..).

(Azért kérdezem, mert hallottam olyan esetekről, ahol terhesség alatt is menzeszeltek a kismamik..)


Előre is köszi a válaszokat!


2010. febr. 7. 14:07
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Különben nem értem, miért érzed annyira felsőbbrendűnek magad.

Mikor tényleg nem is tudod, hogy hány éves vagyok.

Na jó, elárulok annyit, hogy 18 felett vagyok. ;) Csak hogy boldog legyél. ha ebben leled a boldogságod.. :)

2010. febr. 7. 21:24
 32/36 anonim ***** válasza:

Az előváladékban is lehet életképes sperma, ha meg "kevés beléd folyhatott" akkor még nagyobb az esélye a teherbeesésnek.

Balesetek mindig vannak, ezért érdemes bevenni esemény utánit. Mivel neked megjött végül is megnyugodhatsz. De én a helyedben tesztelnék, mert mint írtad, volt már erre precedens a történelemben.

2010. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ! Fogok tesztelni jövő héten.
2010. febr. 7. 21:27
 34/36 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem tőled függ a boldogságom... Ha 18 fölött vagy, akkor pedig még súlyosabb a gyerekes reagálásod, de ha te mondod, hogy 18 fölött vagy, akkor biztos úgy van... Bár akkor azért tisztában kellene lenned az előváladék kérdésével, de biztos pont akkor hiányoztál a suliból:)
2010. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Hogy jön ide az előváladék, már bocsi?

Honnan tudod, hogy nem vagyok tisztába vele? Nem megszakításosan "védekeztünk"!

2010. febr. 7. 21:52
 36/36 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólásban van róla szó. Honnan gondolom, hogy nem avgy tisztában alapdolgokkal? A kérdésedből és nem véletlen, hogy kb. 15-nek tűnsz, mégha valóban idősebb is lennél.
2010. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!