Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor ugye teljesen biztos,...

Akkor ugye teljesen biztos, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Peteérésem napján történt egy kis baleset, lecsúszott a gumi, a vége nem bennem volt, szóval nagyon kevés folyhatott belém.

Nem vettem be 72 órásat.

Ma megjött (mára vártam) hihetetlen nagy görcseim vannak, és normálisan vérzek (bár ami nálam normális, az másoknál rengeteg..).

(Azért kérdezem, mert hallottam olyan esetekről, ahol terhesség alatt is menzeszeltek a kismamik..)


Előre is köszi a válaszokat!


2010. febr. 7. 14:07
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

"Hogy lenne szűz, ha egyszer szexelt???"


Te jó ég, ennyire nem lehet valakit hülyének nézni. inkább tanulj meg figyelmesen olvasni. Arra írtam, hogy csak akkor lehetne TELJES, 100 %-ig biztos abban hogy nem terhes, ha szűz lenne. Mert 100 %-os védekezés nincs, pláne hogy írta is, hogy elszakadt a gumi.

Először figyelmesen kellene olvasni, aztán lehülyézni és nekiugrani a másiknak, de sajnos ez itt nem divat:(((

2010. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Bocs, nem elszakadt, hanem lecsúszott, mielőtt én is megkapom, hogy nem tudok olvasni:)
2010. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

15:01

Nyugi, én megértettem, és utána a válaszoló is.


Miért fontos a korom? :) Szerintem lényegtelen.

2010. febr. 7. 15:05
 15/36 anonim ***** válasza:

a tabit jól teszed, énis azt szedek, mert énis görcsölős voltam, 10 napig menstruáltam és rengeteg vér távozott. ezeket mind megoldotta a tabletta és nincsen óvszer para sem.

de járj utána májellenőrzésre, meg szűrésekre, mertha nem figyelsz oda, a tabletta kárt is okozhat benned.

2010. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Most csináltattunk vérképet, majdnem minden rendben volt (csak nagyon vashiányos vagyok, erre kapok valami gyógyszert), szóval szerintem nincs akadálya a tabinak.


Ellenőrzéseket szeretnék. :)

2010. febr. 7. 15:08
 17/36 anonim ***** válasza:
Azért fontos, mert azért nem mindegy, hogy 15 vagy 25 évesen csúszik be egy baba, ha már nem veszel be 72 órásat. Most pl. én sem vennék be, mert ugyan nem akarunk babát MÉG, de ha jönne örülnénk neki. De nem is 15 éves vagyok.
2010. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Miért fontos a korom? :) Szerintem lényegtelen.


mert nem mind1 h 15 vagy 25 évesen jön a baba:D

2010. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy jön a baba?:))
2010. febr. 7. 19:13
 20/36 anonim ***** válasza:

Te írtad: "Ha mégse, hát akkor lesz egy gyerekem, akit felnevelek. :)"


Nem azt mondtuk, hogy jön a baba, hanem hogy HA jön... OLVASÁSÓRA!!!!!!!

2010. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!