Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek már hólyag a...

Volt valakinek már hólyag a hüvelyében?

Figyelt kérdés
Nemrég észrevettem egy nem is olyan pici hólyagot, elég vastag a fala, de nem fáj. Ez hüvelygyulladás tünete lehet? Természetesen megyek vele orvoshoz, csak mire időpontot kapok, és tényleg mehetek...
2015. jan. 18. 17:51
 1/8 anonim válasza:
Nekem is volt azonnal műtét kellett aztàn elküldték szövettanra az meg hála ég negatìv lett
2015. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lehet még sérv v herpesz.hàny éves vagy?
2015. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
22. Azért csak nem rák, én valami baktériumos vagy gombás fertőzés hatására gondoltam, mert eddig volt egy elég nehezen elmúló hüvelygombám,és gondoltam amiatt lehet. Eddig hüvelykúpot használtam rá, és akkor fedeztem fel ezt a dolgot.
2015. jan. 18. 18:12
 4/8 anonim válasza:
Engem 22 évesen műtöttek.Biztos nem rák de ha seb (és nem herpesz és sérv) akkor lehet leműtik..nekem sebem volt ami elrákosodhatott volna.Szültél már?
2015. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De mekkora?
2015. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem szültem még. Nem seb szerintem, inkább olyasmi, mint egy vízhólyag. Talán olyan 1 centis lehet.
2015. jan. 18. 18:28
 7/8 anonim válasza:
Az az ,olyan a seb .nem olyan mint amikor elesel.Menj el magándokihoz ott nem sokat várni
2015. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mennék, de nincs rá felesleges pénzem, diák vagyok még és szűkös a keret. Remélem, semmi komoly
2015. jan. 18. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!