Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz borotváljak/gyan...

Nőgyógyászhoz borotváljak/gyantázzak?

Figyelt kérdés
Először fogok menni nőgyógyászhoz jövő hét elején, mert a barátommal nemsokára fogunk lefeküdni, és mivel szűz vagyok még, gondolom, nem árt valami vizsgálat/eligazítás. Nem tudom, mit csináljak a szőrrel... Egyébként azt sem tudom, hogy majd a pasim mit fog szólni... de nőgyógyászhoz praktikusabb, ha nincs szőr? Vagy mindegy? Vagy hagyjam meg?
2015. jan. 22. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyik, amelyiket megkérdezed erről.

Ha nem ffi vagy, akkor majd legközelebb kérdezd meg.

2015. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Nekem egyszer az egyik be is szólt, hogy kedveském, csak nem peepshowba készült fellépni?"


Melyik orvos mondta ezt név szerint?

2015. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha ezt megmondaná a beíró, akkor évekig járhatna bíróságra, lehet hogy pont te jelentenéd fel! Ugyanúgy, mintha valaki ideírná hogy melyik nőgyógyász mennyit kért a szülésért magának és a szülésznőnek!
2015. jan. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmi birosagrol szó ilyen miatt, hiszen ez nem utkizik törvénybe. A doktor úr Max kiakad, higy valitlant állítanak rola, ami igy is van😊 orvos ilyet nem mondd, mivel ez mar szexuális tartalmu utalás. Esteleg annyit mondhat hogy nem javasolja a szortelenitest, ha kronikus fertőzés áll fönn.
2015. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Miért írsz ilyen butaságokat? Ki a fene irogatna és találna ki ilyesmiket? Miért kell alaptalanul vádolnod az itt tapasztalatát beírót? Valamiért úgy érzed, hogy a "mundér" becsületét kellene védened? Orvostan hallgató vagy, esetleg a családban van nőgyógyász?
2015. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nevet kérek, melyik doki volt!
2015. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!