Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek hova kellene...

Szerintetek hova kellene fordulnom ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

A problémám 10-11 éves korom körül kezdődött,amikor elkezdtem szőrösödni,megjött az első menstruációm is.Először csak a nemi szervem,hónaljam lett szőrös,majd azt vettem észre,hogy fokozatosan majdnem mindenhol,pl.comb,hát,de fekete kis vékony szálak,amiket elkezdtem én hülye borotválni.Így a combomon megerősödtek a szőrszálak.Majd a hasam is szőrös lett,a mellbimbóm körül,bajszom is lett.18 éves koromban elmentem kivizsgáltatni magam,nőgyógyász,endokrinológus,vérvétel,szteroidok,újabb vérvétel,ultrahang.Végeredmény:normálisnál magasabb tesztoszteron szint,ezen kivül semmilyen más problémám nincs,pcos,CAH kizárva.Ezért szőrösödöm és zsíros,aknés a bőröm.Fogamzásgátlót kaptam.Szedtem is 2 évig.De abba kellett hagynom,mert rengeteg mellékhatása volt,a fejfájáson keresztül a hangulatingadozáson át,rosszkedv,de ami a legrosszabb volt,az az hogy candidám lett tőle,amire talán mostanra sikerült nagy nehezen megszabadulnom.Fél évig majdnem heti szinten jártam nőgyógyászhoz,a barátommal nem szexeltünk majdnem fél évig,emiatt majdnem szakítottunk is.3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót.És többfélét is szedtem(Jangee,Dienille,Symicia)


A kedvem jobb lett azóta,a közérzetem is sokkal jobb.Azonban most még jobban szőrös vagyok mint előtte :( Már néhány szál megjelent az államon is,és egyre rősebbek.Rendszeresen gyantázok,de igazából szinte semmit nem ér,mert 2-3 nap múlva újra nőnek ki a szálak,és azért látszik hogy ott is szőrös vagyok ahol nem kellene,mert a szőrtüszők látszódnak,mivel fekete,erős,dús szőrzetem van.A bőröm pedig nagyon érzékeny,így a szőrbenövésekkel is meggyűlik a bajom.A magasabb tesztoszteron miatt kicsik a melleim is.Nem érzem nőnek magam :(


Szerintetek hova forduljak,milyen orvoshoz menjek?Fogamzásgátló nem vált be,és nem is szeretnék már többet szedni.

21/L


2015. jan. 14. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tizenévesen jártál orvosoknál azóta több év eltelt én tennék mégegy kört,és lehetőleg jó orvosokat keresnék.
2015. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!